Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Lietas, ko noteikti vajag izmēģināt gultā
Other user articles

Lietas, ko noteikti vajag izmēģināt gultā

27/03/2020 17:22
ievietoja
[b]Pēdējā laikā, guļamistabā garlaicība? Tā vien liekas, ka pozas atkal un atkal atkārtojas, kā arī seksa rotaļlietas un apakšveļa vairs nesniedz vēlamo uzbudinājumu.
[/b]
Ko darīt? Lūk, pāris viegli triki, kas netikai uzlabos jūsu seksuālo dzīvi, bet dos iespēju tuvāk izpētīt vienam otra ķermeņus.

[b]Pirmkārt[/b], masturbēšana. Sekss nav tikai dzimumlocekļa ievadīšana vagīnā. Masturbēšana palīdz atslābināties, tāpat, kā regulārs sekss. Ja uzskati, ka masturbēšanā piedalās tikai viens cilvēks, tu maldies, to var darīt divatā. Pamēģiniet ikdienā, pirms dodaties vakarā uz gultu, var likties dīvaini, bet noteikti izkrāsos ikdienu un laiku guļamistabā.
[b]
Otrkārt[/b], uzziniet viens otra vēlmes. Mēs visi gribam izmēģināt kaut ko jaunu. Kāpēc gan neizmēģināt to, par ko sapņo? Runā ar otro pusīti, dalaties lomās. Piepildat savas slēptākās fantāzijas. Bet pirms runājat par tām, vispirms, saproti priekš sevis, kas tev ir pieņemams un kas nav.

[b]Treškārt[/b], iepazīstiet tuvāk viens otra ķermeņus. Atklājiet erogēnās zonas. Veltiet laiku, nesteidzieties. Sāciet ar maigiem pieskārieniem un masāžu. Lēnām, izpētiet viens otra ķermeņus.

[b]Ceturtkārt[/b], izmantojiet vibratoru. Ideāli, ja jums ir vairāki vibratori un stimulatori. Paspēlējies ar viņiem – maigi vibartori palīdz atbrīvot muguru, un pāris pilieni lubrikanta uz krūšu galiem, aizvedīs pavisam jaunā ekstāzē.

[b]Pieckārt[/b], runā par seksu. Jūs esat viens otram vistuvākie cilvēki, jūs pazīstat viens otru. Vakarā, kad piesēžaties pie galda, runājiet par seksu, nevis ikdienas rutīnu. Runājat par to, ko vēlaties. Stāsti par to, cik ļoti esi sailgojies pēc otrās pusites, un nevarēji vien sagaidīt, kad pēc darba nokļūsi mājās. Stāsti par savām fantāzijām, un ieklausies partnera. Iespējams, jūsu vēlmes sakrīt?

[b]Seškārt[/b], spēlējāt. Izspēlējat dažādas lomu spēles. Apmeklējiet intīmpreču veikalu, kur var atrast plašu klāstu ar dažādām drēbēm lomu spēlei. Seksīgā dakterīte, seksīgs kaķis, utt. Sekss būs pavisam citādāks!
[b]
Septiņkārt[/b], skataties kopā erotiskās filmas. Tas nenozīmē, ka jums ir jāskatās tieši porno filmas. Atrodat tādas, kas ir romantiskas ar erotikas pieskaņu. Skatieties, ko tādu, kas ir ar stāstu, bet satur seksa ainas, lai atrastu gan sev, gan otrai pusītei, kaut ko no tā. Skatoties, jūs vēlme pēc seksa tikai augs!

[apic=f76bbc1cede19.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Lomu, Spēles, Seksīgi, Gultā, Sekss
...