Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Mazliet pretīgi, bet pilnīgi normāli – lietas, ...
Other user articles

Mazliet pretīgi, bet pilnīgi normāli – lietas, kas var notikt seksa laikā

24/05/2023 16:57
ievietoja
[b]Sekss mums rada zināmu daļu neveiklu brīžu, un izlikties, ka tas nav noticis, nav labākais risinājums. Ja mēs ticētu visam ko rāda porno filmās, cik viss ir skaisti un ideāli, lielāka daļa no mums pēc pirmās reizes vairs negribētu to atkārtot! Ķermeņi dara dīvainas lietas, un tas mēdz būt pat nedaudz rupji! Un tas nekas, jo sekss joprojām ir lielisks, un jūs joprojām izskatāties labi, to darot. Lūk, neliels ieskats, kas var notikt seksa laikā, un tas ir pilnīgi normāli:[/b]
[b]
1. Pēkšņas mēnešreizes[/b]

Menstruāciju sekss ir ļoti foršs, un tas var arī mazināt krampjus. Bet, ja jums nav mēnešreizes, pirms seksa, bet pēc seksa, tas var būt nedaudz... satraucoši. Kad esat pārvarējuši sākotnējo šoku, ieslēdzot gaismas, lai atklātu, kas izskatās pēc šausminošas nozieguma vietas, saprotat, ka tomēr tas ir smieklīgi.

[b]2. Apmatojums vietās, kur to nevēlaties[/b]

Apmatojums ir foršs – mēs domājam, ka to vajag paturēt, ja tomēr nepatīk, tad likvidēt pēc saviem ieskatiem. Tomēr, nav diezko patīkami, ka rīklē ir iestrēdzis mats, kas izraisa rīstīšanos.
[b]
3. Tualetes papīrs vietās, kur tam nevajadzētu būt[/b]

Tualetes papīrs, īpaši tas kas ir mīkstais, var atstāt mazas saritinātas bumbiņas starp vaigiem, uz kaunuma lūpām un dažādās citās krokās. Tas var likties apkaunojoši, ka jūsu partnerim ir jānoņem pirms liekas jums virsū. Bet tā notiek ar visiem, un ir labi apzināties, ka jūs vismaz izmantojat tualetes papīru.

[b]4. Mazliet fekāliju[/b]

Ikviens, kurš nodarbojas ar anālo seksu, zina, ka neliela kaka šur un tur ir neizbēgama. Bet nododoties mirkļa karstumam, tas kļūst diezgan mazsvarīgi. Vienkārši noslaukiet to un dodieties tālāk.
[b]
5. Dāžādas dīvainas skaņas[/b]

Tik daudz skaņu. Ir loģiski, ka, apvienojot slapjus priekšmetus ar berzi, dažkārt atskanēs diezgan interesanta skaņas. Tas ir tikai gaiss, kas seksa laikā tiek iespiests jūsu vai jūsu partnera makstī, un atkal izplūst.
[b]
6. Pirdieni[/b]

Ja uzskatījāt, ka skaņas ir nedaudz rupji, tad pirdiens to noteikti pārsitīs. Bet tā mēdz notikt. Sekss ir saistīts ar lielu piepūli, kā arī saspiešanu, ko rada ķermeņa sagrozīšana vai partnera nogrūšana. Tāpat, tas ietver arī dažādu muskuļu atslābināšanu un atbrīvošanu. Tā ir lielisks veids kā tikt vaļā no gāzēm.

[b]7. Daudz sviedru[/b]

Nē, tas nav "mirdzošs". Un tas nav "mirdzums". Tie ir sviedri. Slideni, spīdīgi, sāļi sviedri. Tie pil, liek matiem pielipt pie sejas un/vai ķermeņa, un tie ne vienmēr lieliski smaržo. No otras puses, tas palielina noskaņu, jo situācija ir iekarsusi.

[apic=32c00ee7009c8.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Dīvainas, Lietas, Seksā, Neveikli
...