Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Mobīlie tālruņi biksēs “izcepj” vīrieša spermu
Other user articles

Mobīlie tālruņi biksēs “izcepj” vīrieša spermu

12/05/2023 16:25
ievietoja
[b]Šķiet, ka puišiem varētu būt laiks sākt nēsāt savus tālruņus somās vai mugursomās, jo jauns pētījums, kas veikts Technicon medicīnas skolā Haifā, Izraēlā, atklāja, ka tālruņa turēšana. kabatā nopietni ietekmē vīrieša spermatozoīdu skaitu, padarot viņu mazāk auglīgu.[/b]

Auglības eksperti pārbaudīja 100 vīriešus, kuri gadu apmeklēja auglības klīniku, un atklāja, ka vīrieši, kuri lieto savus tālruņus tikai stundu dienā vai tur telefonu tuvumā visu dienu, "izcepj spermu" un ievērojami pazemina spermas līmeni. tiktāl, ka viņiem varētu būt grūti ieņemt bērnu. Vīrieši, kuri visu dienu turēja savus tālruņus priekšējā kabatā, tika nopietni ietekmēti 47 procentos gadījumu. Pētnieki domā, ka to izraisa tālruņa elektromagnētiskā darbība, kas uzsilda (vai "izcepj") spermu.

Pētījums arī atklāja, ka vīriešiem, kuri guļ ar tālruni uz gultas vai uz naktsgaldiņa blakus gultai, arī bija pazemināts spermatozoīdu līmenis, salīdzinot ar vīriešiem, kuri negulēja ar tālruni tiešā tuvumā. Lai palīdzētu vīriešiem izvairīties no pilnīgas visu viņu spermas iznīcināšanas, ir risinājums - "Ja darbā valkājat uzvalku, ievietojiet mobilo tālruni krūšu kabatā, nevis tuvu sēkliniekiem". "Tas samazinās risku, ka jūsu spermatozoīdu skaits samazināsies vai samazināsies tik daudz."

Ak, tā šobrīd tiešām ir slikta ziņa vīriešiem. Varbūt telefonu atstāt citā istabā, kamēr guļat? Noteikti pārejiet no biksēm uz bokseriem, un apsveriet iespēju saglabāt plašu rādiusu starp savu locekli un tālruni. Jo tā nav joka lieta.

[apic=d6acc702d3dcd.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...