Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Neuzticība – tā nav piedodama
Other user articles

Neuzticība – tā nav piedodama

9/09/2022 17:29
[b]
Neuzticība, veido milzu izaicinājumu pāru attiecībām. Kā pēc tā komunicēt un kopā dzīvot? Izlikties, ka nekas slikts nav noticis un turpināt ierasto dzīvi?[/b]
[b]
Bailes.[/b]

Daudziem ir grūti atteikties no komforta, ko sniedz attiecības. Tāpēc, ir gatavi paciest krāpšanu. Daudzi ir tik ilgi kopā, ka viņiem ir bail palikt vieniem – celties no rīta vienatnē, iet gulēt vienatnē, brokastot vienatnē. Zaudēt pamatus zem kājām, ir ļoti biedējoši. Tāpēc, nav pārsteidzoši, ka tiek piedota partnera neuzticība.
[b]
Izdevīga finansiālā situācija.[/b]

Komfortabla finansiālā situācija, ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc partneri turās kopā. Nav nekāds noslēpums, ka sievietei tas ir ļoti svarīgi. Ir daudzas, kas izvēlās turīgus vīriešus, lai tiktu nodrošinātas, tāpēc, ko vīrieties dara viņām neredzot, viņas neinteresē. Līdzko, sākas finansiālas problēmas, sieviete nekavējoties pamet vīrieti, un meklē kādu, kas turīgāks.
[b]
Pašpārliecinātības trūkums.[/b]

Daudziem no mums trūkst pašpārliecinātības. Iztēlojies situāciju: šķiroties no partnera, kurš aizgāja pa kreisi, sāc apsvērt un vainot sevi pie notiekošā. Vai arī partneris, kurš aizgājis pa kreisi sāk tevi vainot visā, iestāstot ka tavas vainas pēc viņš/a tā izdarīja. Tas sagrauj otra pašpārliecinātību un padara viņu vāju un ievainojamu. Vainot sevi tajā, to ko neizdarīji, ir muļķīgi.
Ja partner viens otru mīl, un ir gatavi labot esošo situāciju – tas ir labi. Ja viens ir gatavs piedot un to neatgādināt, bet otrs nekad vairs neatkārtot šādu kļūdu, tas ne tikai uzlabos attiecības, bet arī stiprinās.

[b]Darba attiecības.[/b]

Ir populārs teiciens: nekad nejaukt darbu ar attiecībām. Tas attiecas uz pāriem, kam ir kopīgs bizness. Ja attiecības ir izdevušās, par šāda veida attiecībām nav jauztraucas. Tomēr, ja partneri šķiras, tad kāds var palikt bez darba un iztikas. Un jāņem vērā, ka daudz pāri šķiras ļoti nejauki. Un vēl jo vairāk, ja ir iesaistīta liela nauda.


[apic=b80c700f297b6.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...