Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Orālais sekss publiskās vietās
Other user articles

Orālais sekss publiskās vietās

23/05/2022 16:38
ievietoja
[b]Cilvēce uzvarēja sava veida loterijā, ka atklāja orālo seksu. Tagad ir laiks atklāt jaunas vietas, kur ar to nodarboties. Ja vēlies iepriecināt savu partneri un pārsteigt ar lielisku minetu, iesakām izlasīt tālāk rakstīto.
[/b]
[b]Mašīnā
[/b]
Saka, ka nekas nespēj stāties starp vīrieti un viņa mašīnu, lai arī kurš to ir teicis, acīmredzot nav piedzīvojis minetu, esot pie stūres. Vislabāk to darīt uz tukša, taisna ceļa, kad jau nedaudz satumsis. Kamēr viņš stūrē, ķeries pie lietas. Tuvojoties kulminācijai, vislabāk ir apstāties ceļa malā.

[b]Mašīnā 2 daļa: Automazgātuvē[/b]

Nākamajā reizē, kad mašīnai ir nepieciešama mazgāšana, pārliecinies, ka tiek saņemtas visas ekstras. Un tad ķeries pie lietas. Protams, pārliecinies, ka jums tam ir pietiekami daudz laika.

[b]Dušā[/b]

Jā, tas nav publiski, bet ieklausies. Vislabāk un relaksētāk ir zem siltas dušas: kombinācija – duša ar minetu, viņu padarīs ļoti laimīgu. Minetam dušā ir vēl viens pluss, kad vīrietis ir pabeidzis, tev ir kur izspļaut, un arī tūlītēji var nomazgāties.

[b]Majās pagalmā[/b]

Vēlu vakarā, izlavieties no mājas, un kādā ne pārāk pārredzamā stūrī ļaujieties priekiem. Ja jums ir augsta un necaurredzama sēta, tad varat mēģināt arī pa dienu. Zāle, kas kutina pēdas, svaigais gaiss un vēja brīze, viss, kas vajadzīgs neaizmirstamām sajūtām.

[b]Pārgājienā[/b]

Vienkārši pie dabas! Vietu būs daudz un dažādu, kur to darīt. Galvenais, nenovirzaties pārāk tālu no galvenā ceļa, jo neviens minets nav tā vērts, lai sauktu palīgā.

[apic=3cb68f9bf801f.jpg][/apic]
Atslēgvārdi: Orālais, Sekss, Minets
...