Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Padari savu vīrieti emocionāli laimīgu
Other user articles

Padari savu vīrieti emocionāli laimīgu

15/12/2022 19:01
ievietoja
[b]1. Iepazīsti sava vīrieša garstāvokļus.[/b] Tāpat kā sievietes, tā arī vīrieši var būt garstāvokļa cilvēki. Ja gribi savu vīrieti padarīt emocionāli laimīgu, ir svarīgi zināt kas un kā ietekmē viņa garstāvokli. Jo vairāk laika pavadīsi ar mīļoto, jo labāk iepazīsi viņa garstāvokļus un zināsi, kā uz tiem reaģēt.

Tev ir jāatpazīst, kad viņš pārdomā dzīvi, un vēlas būt viens, un kad ir noskumis, un grib izjust komfortu, lai atvērtos tev. Ja šīs divas nokaņas sajaukies kopā, tad tu viņu vai nosmacēsi vai atsvešināsies no viņa.
Ja viņš ir uzvilcies, pēc ilgstošas laika pavadīšanas satiksmē, vai pēc neveiksmīgas basketbola spēles, esi iejūtīga. Nav īstais laiks, lai mīļotos, vai klačoties par kādu.
Ja gribi ar vīrieti uzsākt nopietnu sarunu, nogaidi īsto brīdi, kad viņam ir labs garstāvoklis. Ja uzsāksi sarunu brīdi, kad viņš jau tā ir uzvilcies, rezultātu, kādu sagaidi no šīs sarunas, tu nesaņemsi.
[b]
2. Iedrošini viņu. [/b]Lai vīrietis būtu emocionāli laimīgs, viņam ir jāsaņem atbalsts un iedrošinājums. Tu vari viņu iedrošināt, sakot cik lielisks, talantīgs vai jautrs viņš ir. Un palīdzi viņam tiekties pēc viņa sapņiem. Neiedrošini, ja tu uzskati ka nevajag. Ir jābūt godīgai pret sevi un viņu, it īpaši ja palīdzi sasniegt šos mērķus.

Ja tuvojas kāda svarīga basketbola spēle, uzcep cepumus, vai iepriekšējā naktī uzzvani viņam, lai viņš zin ka tev rūp.
Ja viņam ir kāds svarīgs kontroldarbs, vai intervija, vai kāds cits svarīgs pasākums, liec viņam saprast, ka tev rūp un uzmundrini viņu.

[b]3. Liec viņam saprast, cik ļoti viņš tev patīk – nepārspīlējot.[/b] Lai kādu padarītu laimīgu, viņam ir jāzin, ko tu pret viņu jūti, kā viņš liek tev justies. Kad no viņa atvadies, pasaki, cik ļoti tu viņu mīli, vai cik viņš lielisks ir.

Tev nav jāsūta divdesmit ziņas dienā, lai viņam parādītu cik ļoti viņš tev rūp. Tas viņu nedaudz var atgrūst.
Pārliecinies, ka pieķeršanās ir abpusēja. Ja tu viņa saki, cik lielisks viņš ir, vai tu saņem pretī arī kādus labus vārdus?
[b]
4. Neesi pārāk uzbāzīga. [/b]Ja gribi darīt savu vīrieti laimīgu, tev ir jāzin kad būt blakus, bet kad atkāpties, dodot viņam telpu. Būt uzbāzīgai, nozīmē būt kopā 24/7, un katru sekundi pārbaudīt, ko viņš dara, kad nav klāt.

Lai cik nopietnas ir jūsu attiecības, jums nav katra nakts jāpavada kopā. Pavadi laiku ar savām draudzenēm, un lai puiši atpūšas.
Pat ja jūs neesat kopā tajā dienā, nu nav tev katru minūti jāzvana vai jāraksta, pietiek ar vienu vai divām reizēm. Tas var kļūt ļoti kaitinoši, it sevšķi, ja zini, ka viņš ir kopā ar draugiem.
Ir svarīgi atrast intereses, lai tik ļoti viņam nepieliptu. Ir svarīgi dzīvot savu dzīvi, arī bez vīrieša. Visa dzīve nedrīkst griezties ap viņu.

[b]5. Atrodat kompromisu.[/b] Ir svarīgi prast rast kompromisu, ja jums par kaut ko nav vienots viedoklis. Katram no jums ir jādabū tas, ko vēlaties, jo tas jūs padarīs laimīgus. Rast kompromisu, nozīmē, zināt kā darboties savu interešu labā, bet tai pat laikā apmierināt arī vīrieša intereses.

Piemēram, tu vari izvēlēties restorānu, bet viņš filmu, ko pēc tam kopā skatīsieties.
Neesi no tām, kas vienmēr panāk savu, jo tādējādi vīrietis izvairās no konflikta.
Labās attiecībās, abi ir gatavi kompromisam.
Iemācieties diskutēt, tā vietā, lai viens uz otru bļautu.

[b]6. Neizvēlies strīdēties.[/b] Vīriešiem ļoti nepatīk strīdi vai konflikti ar sievietēm. Ja vēlies par kaut ko diskutēt, izvēlies pareizo laiku un vietu. Nekādā gadījumā nebļauj uz viņu publiskā vietā. Iemācies savaldīt emocijas un balss toni.

Ja tomēr izvēlies strīdēties, padomā, kāds ir iemesls tam, un par ko tu patiešām esi dusmīga. Atrodi veidu, kā mierīgi to izrunāt.

[b]7. Nejautā viņa vai viņš uz tevi dusmojas, vien tāpēc, ka ir sliktā noskaņojumā. [/b]Tā ir lielākā kļūda, ko var pieļaut. Ja nezini vai zini kāpēc tavs vīrietis dusmojas, nav īstais brīdis jautāt “Tu dusmojies uz mani?” “Vai es kaut ko ne tā pateicu?” Šie jautājumi viņu tikai vēl vairāk sadusmos.

Ir situācijas, kuras tu vienkārši nevari kontrolēt. Ja viņam ir slikta diena, tad tā vienkārši tāda ir.

[b]8. Atceries izklaidēties.[/b] Daudzi tik ļoti cenšas veidot perfektas attiecības, ka aizmirst par atpūtu, un vienkārši izbaudīt laiku. Ja attiecības ir stipras, tajās var ākstīties un pasmieties arī par sevi. Ja vīrietis ikdienā nav smadīgs, priecīgs, tad viņš nav emocionāli laimīgs.

Necenties izplānot perfekto randiņu. Vienkārši izvēlies kādu jautru komēdiju, aizejiet apēst kādu burgeru, vai vienkārši aizstaigājat līdz pludmalei.

[apic=97546481f7d00.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Laimīgas, Attiecības
...