Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Par ko vīrieši patiešām, domā seksa laikā?
Other user articles

Par ko vīrieši patiešām, domā seksa laikā?

11/05/2022 18:11
[b]Tas varētu šķist pārsteigums, bet tās nav KRŪTIS. Vīrieša galvā noris daudz lietas, un jā, viena no lietām var būt fantazēšana par kādu citu. Un tas ir normāli, jo iespējams tu arī fantazē par citiem.[/b]

[b]Par ko viņš domā seksa laikā?[/b]

Seksa laikā, vīrieša galvā ir domu virpulis. Un pat ja ārēji izskatās, ka viņš nedomā par neko, varam apliecināt, ka viņš noteikti domā vimaz par vienu no sekojošām lietām.

[b]Vai es visu daru pareizi?
[/b]
Šādas domas ir visiem. Katrs satraucas par to, vai visu dara kā nākas, vai ir labs gultā.
Ja vīrietis par to sāk domāt, tā ir laba zīme, jo partneriem ir jākomunicē. Ir jārunā par vēlmēm, un lietām, kas patīk un sniedz apmierinājumu. Pietiek ar tādām frāzēm, kā “šeit”, “lēnāk”, “ātrāk”, lai gūtu pilnīgu baudu.
[b]
Vai viņš/a sasniegs orgasmu?[/b]

Vīrieti satrauc tas, vai sieviete sasniegs orgasmu. Vīrieši ļoti vēlas un arī cenšas darīt visu, lai sieviete sasniegtu orgasmu. Viņi jūtas par to atbildīgi.

[b]Tikai nebeidz![/b]

Daži vīrieši cieš no pāragras ejakulācijas. Viņus satrauc tas, a sasniegs orgasmu ātrāk par sievieti. Bet jāņem vērā, ja viens no partneriem ir sasniedzis orgasmu, pēc tam var palīdzēt arī otram partnerim to sasniegt. Ja vīrietis nepalīdz, ticiet, partnere pati sev palīdzēs!
[b]
Es fantazēju par kādu citu, vai tas ir normāli?[/b]

Jā, lielākā daļa vīriešu fantazē par kādu citu. Arī sievietes mēdz fantazēt par kādu citu, bet to dara retāk.

Tas nav nekas slikts, ja vien partneri ir atklāti viens pret otru. Galvenais nejusties vainīgiem, jo tas traucēs seksam kā tādam. Un iespējams, pat orgasmu nebūs iespējams sasniegt. Runājot par to, var pat uzlabot savu seksuālo dzīvi.

[apic=b40788c663bef.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Seks, Par, Ko, Domā, Vīrieši, Un, Sekss
...