Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Praktiski padomi modernam seksa video
Other user articles

Praktiski padomi modernam seksa video

28/09/2022 17:01
ievietoja
[b]Seksa video uzņemšana ir radikāls akts. Sākot no nejaušas video noplūšanas, līdz partnera atriebībai, to ievietojot internetā. Ir daudz iemeslu, lai baidītos no video uzņemšanas. [/b]

Ja redzēt sevi un partneri video ir viena no jūsu lielākajām fantāzijām, tomēr, ir vērts to plānot.

[b]Vispirms plānojat un tad izklaidējaties[/b]

Pat ja jūsu video ir drošībā un nav saglabāts mākonī, lai nejauši noplūstu interneta vidē, jums ir jāizdomā, kur to glabāt, un ko ar šo video darīt. Nav iespējams paredzēt, kad kāds no jums mainīs savu viedokli par video, vai par attiecībām kopumā.

Tu to gribi saglabāt uz nedēļu, lai pāris reizes aplūkotu, un tad nospiest dzēšanas pogu? Vai noskatīties tikai vienreiz, iedvesmai priekš nākamā video, un tad izdzēst uz visiem laikiem? Varbūt tu gribi izveidot veselu kolekciju ar video, un atkal un atkal skatīties?

Jebkurā gadījumā, ir jābūt gataviem sliktākajam. Šķiroties, kas notiks ar video?

Vai tu gribēsi, lai partnerim/ei ir kopija? Vai tomēr labāk izdzēst, un netiek nevienam? Vai tev varētu rasties aizdomas, ka partneris/e to var izmantot pret tevi, lai atriebtos?

Drošākais ceļš, ir to izdzēst. Vienmēr var uzņemt jaunu video!
[b]
Attīsti savu māksliniecisko potenciālu ar dažādām aplikācijām un tālruņa turētājiem[/b]

Tagad, kad plāns ir gatavs, laiks atklāt savu juteklisko pusi. Ir tik daudz bezmaksas un maksas video rediģēšanas programmas.

Ja nevēlies turēt kameru, un uzņemt sevi no neveikliem un ne visai glītiem leņķiem, tad ideāls variants ir statīvs, uz kura novietot telefonu.

Kad video ir pabeigts – it īpaši, ja radīji atmosfēru ar svecēm, īpašo apgaismojumu, seksīgu apakšveļu – noņem stresu, rediģējot savas mīļākās video vietas.

[apic=824d7a0c9ee57.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Seksa, Video, Amatieri
...