Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Rūpes par sevi pēc seksa
Other user articles

Rūpes par sevi pēc seksa

31/05/2023 14:31
ievietoja
[b]Rūpes par sevi pēc seksa var būt dažādas, atkarībā no tā, kas jums ir nepieciešams un ko vēlaties pēc seksa. Lūk, ieskats dažās no tām.[/b]

[b]1. Skūpstīšanās[/b]

Tiek uzskatīts, ka skaists apģērbs un kosmētika ir daļ no priekšspēles, taču skūpstīšanās var būt arī daļa no pēcspēles. Skūpstīšanās var padziļināt seksuālās saskarsmes intimitāti un palīdzēt ikvienam iesaistītajam justies droši un novērtētam pēc seksa.

[b]2. Mīlināšanās[/b]

Tāpat kā skūpstīšanās, pieglaudīšanās var būt priekšspēle, taču tā var būt arī ceļojuma beigu pietura. Glāstīšanai ir daudz priekšrocību neatkarīgi no tā, vai tā notiek pirms seksa, pēc seksa vai pilnīgi neseksuālā kontekstā. Un pēc seksa mīlinoties ar partneri jūs un jūsu partneris noteikti izveidosiet ciešāku saikni.
[b]
3. Uzkodas un dzērieni[/b]

Ir kaut kas tik seksīgs tajā, ka partneris/e pēc seksa atnes jums ēdienu un vai ko iekost. Tas ne tikai apliecina, ka jūs tikko sniedzāt viens otram pārsteidzošu tuvību, bet arī var likt jums justies īpaši aprūpētiem un mīlētiem.

[b]4. Kopīga duša vai vanna[/b]

Īpaši romantiski un jutekliski ir ja partneris/e maigi nomazgā jūsu ķermeni, kas ir pavisam cits tuvības līmenis. Pēc seksa tas var būt lielisks veids, kā atslābināt sāpošos muskuļus un baudīt saldus glāstus.

[b]5. Kopīga pastaiga[/b]

Daži cilvēki vienkārši nevar iegūt pietiekami daudz fiziskās aktivitātes, un tiem cilvēkiem mēs sakām: dodieties pārgājienā, tiešā nozīmē! Pastaiga pēc seksa var būt lielisks veids, kā atgriezt fizisko un emocionālo stāvokli.

[b]6. Cildināšana[/b]

Viens no labākajiem aprūpes veidiem pēc seksa ir komplimentu izteikšana viens otram. Pastāstiet savam partnerim/ei, cik viņš/a ir seksīgs/a, cik ļoti jums patika, tas ko viņš/a darīja. Cik ļoti izbaudīji katru mirkli kopā.


[apic=0872c2f8517cd.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Pēc, Seksa, Sekss, Attiecības, Rūpes
...