Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Saiknes nozime mīlestībā un seksā
Other user articles

Saiknes nozime mīlestībā un seksā

23/02/2023 15:15
ievietoja
[b]Mīlestība un sekss var būt spēcīgi, ja to darām kopā ar citu cilvēku, taču bieži vien vissvarīgākā ir mūsu pieredze. Spēcīga saikne attiecībās, neatkarīgi no tā, vai tās ir platoniskas vai romantiskas, var ļaut uzplaukt patiesai tuvībai, sapratnei un atbalstam.[/b]

Lai sāktu, ir noderīgi aplūkot cilvēciskās saiknes spēku. Mēs pēc savas būtības esam sociālas būtnes, kas bieži plaukst attiecībās ar citiem cilvēkiem. Vienkārši padomājiet par apskāvienu no kāda, kuru mīlat. Apskāvieni var vienlaikus nodot siltumu, drošību un mīlestību. Tāpat, kad mēs pavadām intīmus brīžus, var rasties dziļa apmaiņa, kas liecina par to, kā mēs rūpējamies viens par otru. Savienojums var sniegt mums komfortu un mierinājumu arī grūtos laikos — spēja sazināties ar kādu, kas mūs saprot, var likt mums justies mazāk vientuļiem.

Saikne izpaužas dažādos veidos: emocionāli, fiziski un garīgi.

• Emocionālās saiknes veidojas, kad divi cilvēki izsaka savas domas, jūtas un pieredzi, attīstot atvērtības atmosfēru, kas laika gaitā ļauj viņiem satuvināties.
• Fiziskās saiknes rodas, kad partneri sirsnīgi pieskaras viens otram; šāda veida savienojums balstās uz primārākām emocijām, piemēram, vēlmi vai aizraušanos, lai tās tuvinātu.
• Garīgās saiknes var veidoties dziļākas starp diviem cilvēkiem, kuri iedziļinās savā iekšienē, lai izprastu ticības vai pārliecības jautājumus. Šeit tuvība ļauj diviem cilvēkiem savienoties ārpus fiziskās sfēras, veidojot kaut ko ilgstošāku un dziļāku.

Neaizsargātībai ir būtiska loma jēgpilnu saikņu veicināšanā starp diviem cilvēkiem. Emocionāli atveroties — riskējot tikt notiesātam vai noraidītam no citas personas — mēs parādām sevi caur mūsu trūkumiem un stiprajām pusēm. Protams, ir vajadzīga drosme, lai pietiekami uzticētos kādam citam, lai parādītu šo savu pusi, taču tas var arī sniegt milzīgu atlīdzību. Pateicoties neaizsargātībai, mēs kļūstam ciešāk saistīti ar apkārtējiem, jo viņi gūst ieskatu tajā, kas mēs esam zem virsmas fasādes.

Īsta saikne bieži vien prasa pūles no abām pusēm, taču atlīdzība ir bagātīga. Psiholoģiskie pētījumi ir parādījuši, ka ciešu saikņu veidošana var novest pie augstāka pašapziņas, apmierinātības un piepildījuma līmeņa kopumā. Saikne var būt gan mīlestības, gan seksuālo attiecību būtiska sastāvdaļa. Bez tā mūsu mijiedarbība var būt sekla vai neizpildāma neatkarīgi no tā, cik daudz enerģijas tajā tiek ieguldīts.

[apic=a9e8c31be4038.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Saikne, Sekss, Attiecības
...