Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Seksa pamati
Other user articles

Seksa pamati

17/01/2023 15:59
ievietoja
[b]Seksuālai uzvedībai ir daudz formas, līdz brīdim, kad no pievilcības pāriet darbībā. [/b]

Cilvēka interesi pēc seksa var uzskatīt kā iebūvētu obligātu prasību: no tā ir atkarīga sugas izdzīvošana. Seksuālā vēlme ar gadiem aug un mazinās, atkarībā no ārējām prasībām un apmierinātības attiecībās. Sekss parasti kalpo kā vienojošais posms, intimitātei, baudai un pat pašizaugsmei.

Cilvēki nodarbojas ar seksu vairāku iemeslu pēc: Lai justos dzīvi, uzturēt svarīgu cilvēka darbības aspektu, lai justos iekārojami vai pievilcīgi, lai izjustu tuvību, vai lai padarīt laimīgu otro pusīti. Sekss ir viena no sarežģītākajām tēmām par ko pāriem runāt: tēmas un intereses ar laiku mainās, tāpat, viņi saskarsies ar problēmām intīmajā dzīvē. Tāpēc, atvērta komunikācija ir ļoti svarīga intimitātei un ilgtermiņa apmierinājumam.
[b]
Kā rodas vēlme pēc seksa?[/b]

Seksuālā vēlme ietver sevī gan bioloģiju, gan psiholoģiju. Tā var būt neparedzama, un parādīties sievietēm un vīriešiem dažādi. Vīriešiem uzbudinājums notiek vēl pirms vēlmes. Bet sievietes uzbudinās, jo ir vēlme. Un vēlme rodas dēļ fiziskās intimitātes, emocionālās saiknes un apkārt esošās atmosfēras.

Smarža spēlē ļoti svarīgu lomu pievilcībā. Zinātnieki ir pierādījuši, ka sievietēm patīk vīriešu dabīgā smarža.

Zema seksuālā vēlme ir kopīga gan vīriešiem, gan sievietēm, bet to var atrisināt, konfliktus risinot ārpus guļamistabas, un veltot pietiekami laika seksam.
[b]
Bauda no seksa
[/b]
Ir plašs klāsts ar aktivitātēm, ko cilvēki uzskata par uzbudinošām. Vīriešus uzbudina sievietes ārējais izskats: aptuveni 90% jaunu vīriešu atzīst, ka regulāri skatās porno. Daudzi pāri mūdienās izmēģina lietas, kas agrāk nebija pieņemamas, kā dominējošo spēle un anālais sekss. Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka elastīgums seksā, ir veselīgu attiecību būtiska sastāvdaļa.

“Seksa atkarība”, vārdu salikums, ko izmanto, lai norādītu uz pārmērīgu vai patoloģisku interesi par seksā. Bet pētījumi ir pierādījuši, ka tas vairāk attiecas uz morālo vai reliģisko skatījumu, mazāk – seksuālo praksi.

[b]Kā sekss izmainās dzīves laikā?[/b]

Dzīvei ejot, seksuālā uzvedība mainās, tāpat arī trajektorija starp vīrieti un sievieti.

Jaunām sievietēm sākotnēji ir grūti ar seksuālo uzvedību un tās izpēti, bet ar gadiem, viņas iegūst pārliecību un iemaņas, lai saņemtu to, ko vēlas seksā. Jaunus vīriešus satrauc izpilde, locekļa lielums un priekšlaicīga ejakulācija. Trauksme ir drauds veiktspējai, gan vīriešiem, gan sievietēm.

Pāri mēdz apgalvot, ka viņu seksuālā dzīve visspēcīgākā ir vecumā no 30 līdz 40 gadiem, taču sekss bieži vien visdziļāko atalgojumu sniedz vecākiem pāriem. Cilvēki var baudīt lielisku seksu visa mūža garumā, ja viņi pielāgojas daudzajām laika gaitā radītajām izmaiņām, piemēram, mazāk koncentrējas uz dzimumaktu, vairāk uz pieskārieniem un orālo seksu.
[b]
Kādi ir dažādi seksuālie traucējumi?[/b]

Par veselīgas seksuālās aktivitātes daļu tiek atzītas dažādas uzvedības iezīmes, izvēles un dīvainības. Seksuālā uzvedība var kļūt par traucējumu, ja tā izraisa ievērojamu diskomfortu, draud nodarīt kaitējumu citiem vai kļūst kompulsīva.

Pastāv virkne klīniski atzītu seksuālo traucējumu. Erekcijas disfunkcija, ko sauc arī par erektilo disfunkciju, ir hroniska nespēja iegūt vai saglabāt erekciju. Orgasma traucējumi var tikt diagnosticēti, ja sieviete nespēj sasniegt orgasmu, un dzimumorgānu sāpes vai penetrācijas traucējumi attiecas uz ārkārtēju sāpju pieredzi penetrējošā dzimumakta laikā. Un tādas parafīlijas, kā pedofīlija un fetišisms, rodas, ja cilvēka seksuālais uzbudinājums ir atkarīgs no fantazēšanas par traucējošu vai ekstrēmu seksuālu uzvedību vai iesaistīšanos tajā.

[apic=ed53374e0ac09.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Seksa, Pamati
...