Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Seksa pozas ar lielu auguma atšķirību
Other user articles

Seksa pozas ar lielu auguma atšķirību

20/07/2021 08:56
ievietoja
[b]Pāriem, kam ir liela auguma atšķirība, sekss var būt, kā sarežģīts uzdevums. Viņiem pozu izvēle ir ierobežota, attiecīgi, ātrāk ietājas rutīna. Pamēģinot seksa pozas, kas nav īsti domātas auguma atšķirībai, tiek saņemta vilšanās. Nespēja kā nākas veikt to izpildi un diskomforts. Ja tas attiecas arī uz jums, lūk daži ieteikumi, lai nezaudētu asumu attiecībās.
[/b]
[b]Stāvot. [/b]Bieži vien, stāvošās pozas, ir lielisks veids, kā gūt baudu, bet nav iespējamas visiem, jo prasa fizisku izturību. Bet ir izņēmumi. Tā ir lieliska poza pāriem, kur vīrietis ir daudz garāks par sievieti. Ja esi sieviete, palūdz partnerim tevi pacelt aiz gurniem un piespiest pie sienas. Vīrietim ir jābūt spēka, lai sievieti noturētu un varētu kustināt uz augšu un leju. Sekss var būt īslaicīgs, bet bauda visu attaisno.
[b]
Uz galda.[/b] Ja attiecībās sieviete ir garāka par vīrieti, tad ir diezgan sarežģīti. Lai uzdevumu padarītu vieglāku, ir vērts atcerēties šo metodi – atrodi galdu, vai citu mēbeli uz kuras sieviete var apsēsties, un lai tās augstums ir vīrieša gurnu līmenī. Piemērām, virtuves galds, gultas atzveltne, veļasmašīna, utt. Izvēlaties vairķas vietas, kas būtu atbilstošas, lai vēlāk var izvēlēties sev patīkamāko.

[b]Ķerra.[/b] Augumu dažādais garums, padara ļoti pieejamu sunīša pozu. Ja attiecībās vīrietis ir daudz garāks, tad perfekta poza ir ķerra. Sieviete guļ uz vēdera Bet vīrietis stāv gultas kājgalī, turot sievietes kājas un paceļot tā, lai viņam būtu ērti iekļūt. Ja sievietei ir neērti, tad var pilnībā atgulties uz vēdera. Tāpat, var piepalīdzēt paceļot sevi uz elkoņiem.

Šī poza ir domāta pāriem, kur sieviete ir garāka. Sieviete nosēžas maksimāli tuvu gultas galam, un uzliek kājas uz vīrieša pleciem. Tādējādi, vīerietis var pieķerties sievietes dibenam un viegli iekļūt. Un sajūtas būs lieliskas. Ja partneris uzskata, ka dibenu vajag piepacelt augstāk, apakšā jāpaliek spilveni.

[apic=dc2d977cab418.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...