Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Sekss ar bijušo: Jā vai Nē
Other user articles

Sekss ar bijušo: Jā vai Nē

12/09/2023 15:30
ievietoja
[b]Ir skaidrs, ka šķiršanās ir draņķīgas. Tik daudz drāmas, kam jāiet cauri. Tu izdzēs bijušā numuru, izdzēs visas bildes, kur esat kopā. Tad tev ir jāpaziņo visiem tuvajiem par šķiršanos, ka sapnis ir izsapņots. [/b]

Tā jau ir smagi, tikt galā ar emocijām, kad tavs libido atsakās to saprast. Tu vēl jorprojām domā par iespējamo seksu ar viņu, jo kad kļūsti uzbudināta, bijušais ir loģisks variants. Bet vai tas ir labākais variants?

Atkarīgs no! Ir divi argumenti par un pret, vai tiešām vajag likties gultā ar bijušo.
[b]
Jā, tik uz priekšu![/b]

Tu pārzini bijušā ķermeni, tāpat kā viņš tavu. Īpaši tad, ja šķiršanās nav bijusi smaga, nekādu skādi nenodarīs ik pa laikam esošais sekss. Galvenais esat vienisprātis, ka tas ir tikai posms, kamēr kāds no jums atradīs jaunu partneri.

Tas, ka jūs vairs neesat kopā, nenozīmē ka vajag samazināt sasvstarpējo komunikāciju. Runājiet – esiet tieši, stāstiet par savām ekspektācijām. Nomainot statusu no “pāris” uz “draugi ar priekšrocībām”, nevajadzētu beigties kā otrai šķiršanās. Esiet gudrāki un izklaidējaties!
[b]
Nē, nekādā gadījumā
[/b]
Dažkārt, labākais risinājums ir atstāt pagātni...pagātnē. Ja attiecības ar bijušo nebija diezko labas, un problēmu pilnas, nav vērts atgriezties uz šo bedraino ceļu. Tāpat, ja attiecības ir bijušas toksiskas, tīra lapa, viennozīmīgi ir labākais risinājums.

Gulēt ar ienaidnieku, dos viņam atkal iespēju tevi emocionāli iznīcināt. Seksuālā dziedināšana ar personu, kas tevi ievainoja, nav labākā taktika.

Ir normāli nenodarboties ar seksu, pat ja esi uzbudināta. Vien tikai tāpēc, ka tu bijušā klātbūtnē nejūties ērti. Vienmēr ir citi veidi, kā apmierināt savas seksuālās dziņas.

[apic=1d13d41836906.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Ar, Bijušo
...