Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Seksuālās pievilcības smarža
Other user articles

Seksuālās pievilcības smarža

17/06/2022 14:27
[b]Oža ir ķoti stiprs emocionālais mehānisms. Iztēlojies, kā tava bērnības smarža tev atsauc atmiņas par mājām, un tu kļūsti emocionāls – neatkarīgi no tā, vai bērnība ir bijus laba vai slikta. Tas tāpēc, ka smarža ir ļoti cieši sasitīta ar atmiņām, it sevišķi, ar limbisko sistēmu, kas nosaka tavas emocionālās un uzvedības atbildes uz stimuliem.[/b]

Fakts, ka smarža ir saistīta ar atmiņām, tā var iekustināt arī mūsu seksuālo dabu. Tā kā smarža atsauc atmiņā dzīves momentus, tā atsauc atmiņā arī tā brīža sajūtas. Piemēram, seksuālā partnera aromāts. Ja tu kaut kur sajūti šo aromātu, tu uzreiz iedomājies par viņu, un brīdi, kad bijāt kopā. Tāpēc, ir acīmredzami, ka ka mūsos sāk kņudēt seksuālā dziņa.

Iespējams tu nezināji, bet smaržai ir ļoti liela nozīme seksa rotaļās, lai uzbudinātos. Bet kas notiek, ja tu zaudē šo sajūtu?

Zaudēt ožu, kas tāds var gadīties – vai nu kļūstot ar gadiem vecākiem, vai dēļ kādas infekcijas.
Kad kāds zaudē ožu, tas ļoti ietekmē ēdiena baudīšanu. Tas pats attiecas arī uz seksu. Tas nav zinātniski pierādīts, bet cilvēki, kas uz kādu periodu ir zaudējuši ožu, nav spējuši baudīt seksu, tā visās izpausmēs.

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
izskatīt
Atslēgvārdi: Sekss, Seksuālā, Pievilcība, Oža, Smarža
...