Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Sievietes ieguvumi no seksa
Other user articles

Sievietes ieguvumi no seksa

18/04/2023 16:56
ievietoja
[b]Sekss var palīdzēt stiprināt iegurņa pamatnes muskuļus[/b]

Ir pierādīts, ka sekss, tostarp masturbācija, stiprina iegurņa pamatnes muskuļus, jo tas veicina asins plūsmu šajā zonā un sarauj muskuļus orgasma laikā. Tas sniedz lielu labumu sievietēm, jo spēcīgi iegurņa pamatnes muskuļi palīdz novērst nesaturēšanu.

[b]Biežs sekss var padarīt sievieti laimīgāku[/b]

Veiktajā pētījumā, kurā piedalījās vairāk nekā 25 000 sieviešu, atklāja, ka vislaimīgākās bija tās, kuriām bija sekss reizi nedēļā. Interesanti, ka pētījums atklāja, ka sekss vairāk nekā reizi nedēļā nepalielināja laimi. Pētnieki apgalvo, ka laimes pieaugums ir atkarīgs no intimitātes, ko nodrošina partneris, nevis no paša seksa biežuma.

[b]Kā sekss ietekmē prātu?

Sekss uzlabo smadzeņu darbību[/b]

Pētījums, kurā tika pētīts sekss un smadzenes, atklāja, ka sievietēm kurām vecumā no 50 līdz 90 gadiem, ir sekss, ir labāka atmiņa, nekā tām sievietēm, kurām nav seksa.

Seksam ir daudz priekšrocību sieviešu fiziskajai un psiholoģiskajai veselībai, ko ir pierādījuši daudzi zinātniski pētījumi. Pētījumi apstiprina, ka regulārs sekss uzlabo miega kvalitāti, stiprina iegurņa pamatnes muskuļus, samazina nesaturēšanu, mazina migrēnas un karstuma viļņu simptomus, uzlabo sirds un asinsvadu veselību un smadzeņu darbību, kā arī liek justies laimīgākai.

[b]Kā sekss ietekmē ķermeni?

Tas mazina karstuma viļņus[/b]

Tika veikts pētījums, kurā piedalījās sievietes ar menopauzes simptomiem, atklāja, ka sekss novērš karstuma viļņus. Pētījumā sievietes, kurām ir sekss vismaz vienu reizi nedēļā, salīdzināja ar sievietēm, kurām nav seksa, un atklājās, ka tām kurām biežāk sekss, piedzīvo mazāk smagus karstuma viļņus nekā tās, kurām tā nav.

[b]Sekss palīdz mazināt galvassāpes
[/b]
Zinātnieki ir atklājuši, ka sekss var palīdzēt ārstēt noteikta veida galvassāpes. Vienā pētījumā tika konstatēts, ka 60% cilvēku, kuriem ir sekss migrēnas laikā, tās simptomi ir ievērojami uzlabojušies vai pilnībā atviegloti.

[b]Sekss un orgasms uzlabo miegu[/b]

Pētot, kā orgasms ietekmē cilvēka miegu, atklājās, ka tās sievietes, kurām ir orgasms ar savu partneri, apgalvoja, ka viņām ir labāks nakts miegs. Pētījumā atklājās, ka tās sievietes, kuras pirms gulētiešanas piedzīvoja orgasmu, uzskatīja, ka viņu miega kvalitāte ir uzlabojusies un viņas ātrāk aizmigušas. Miega uzlabošanās bija nedaudz labāka partnerattiecību seksam nekā masturbācijai, taču abi seksa veidi uzlaboja miega kvalitāti.

[b]Sekss paildzina dzīvi[/b]

Pētījumā ar gados vecākiem cilvēkiem, kuri bija cietuši no sirdslēkmes, atklājās, ka tie, kuri turpināja seksuālos sakarus arī pēc tam, dzīvoja ilgāk. Pētījumā tika pārbaudīti sirdslēkmes pacienti 22 gadus pēc sirdslēkmes un atklājās, ka daudzi cilvēki ir samazinājuši seksuālo attiecību skaitu medicīnisku problēmu dēļ. Bet pacienti, kuri turpināja regulāri nodarboties ar seksu, bija uzlabojies dzīves ilgums.
[b]
Sekss uzlabo sirds veselību[/b]

Pētījumā, kurā tika pārbaudītas 2204 gados vecākas sievietes, tika atklāts, ka kvalitatīvs sekss var palīdzēt uzlabot sievietes sirds un asinsvadu veselību vēlākā dzīvē. Labai sirds un asinsvadu veselībai ir daudz priekšrocību, piemēram, palielina jutību pret insulīnu, samazina ķermeņa svaru un samazina hipertensijas, osteoporozes un diabēta attīstības risku.


[apic=8c5e4b37603be.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Regulārs, Sievietes
...