Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Sievietes kļūdas kunilinga laikā
Other user articles

Sievietes kļūdas kunilinga laikā

15/06/2021 09:37
ievietoja
[b]Gan sievietes, gan vīrieši piekritīs, ka nekas nespēj pārspēt, kā partnera karstās lūpas, kas pieskaras dzimumorgāniem. Tāpēc, aizmirstiet par kaunu un stereotipiem, jo kunilings, ir kaut kas satriecošs. [/b]

Protams, ka man patīk. Man patīk arī, ja tu runā. Bieži, sievietes neuzdrīkstās runāt seksa laikā vai pat ievaidēties. Vīrietim ir svarīgi seksa laikā komunicēt. Jo bieži vien ir grūti noteikt pēc kustībām, vai partnerim/ei patīk vai nē. Tāpēc, nedrīkst kautrēties, bet runāt par to, kas patīk un kas nē.

Man jau garlaicīgi. Sieviete guļ, cenšas izbaudīt kunilingu, bet neizjūt baudu. Dillema – gaidīt, ka kļūs labāk, vai notēlot orgasmu?
Mūsu ieteikums, pateikt patiesību. Nevienam nepatīk meļi, ne tik seksā. Izej no situācijas, pasaki ka laiks viņu aplaimot.

Vai varu tev ieķerties matos? Jā, un tas pat būtu ļoti svarīgi. Tādējādi, tu varētu kontrolēt viņa kustības. Nevienam nepatīk baļķis gultā, tāpēc jebkura sievietes rīcība ir vēlama.
Ieķeries matos, un piespied galvu tuvāk savam ķermenim.
Ja abi izjūtat diskomfortu, pamainiet pozu. Novieto zem dibena spilvenu. Tādējādi, padarot abu pozas ērtākas.
Ir ļoti daudz variāciju orālā seksa pozām, atrodot sev to vienu īsto. Piemērām, sunīša poza (no aizmugures), stāvošā poza (no apakšas starp kājām), vai uzsēžoties uz sejas.

Man bail, ka tur ir pārāk mikls. Mitrums, nekad nevienu seksa laikā nav traumējis. Tieši pretēji, tas sniedz lielāku baudu. Un galu galā, dabīgais lubrikants ir labāks, kā mākslīgo.
Tāpēc, no mikluma nav jābaidās, jo tas ne tikai uzlabo seksu, bet kalpo kā rādītājs uzbudinājuma līmenim.

Man nepatīk kunilings. Kā var kaut ko tādu apgalvot, ja neesi pamēģinājis? Varbūt ir bijusi slikta pieredze ar iepriekšējo partneri, bet to nevar attiecināt uz visiem.
Kunilinga noslēpums ir komunikācija. Neviens nezin , kā kuru personu apmierināt, jo katrs cilvēks ir tik dažāds. Kas der vienam, noteikti nederēs otram. Tāpēc, ir svarīgi par to runāt. Ja vīrietis steidzas, palēlini viņu, ja viņš pārāk intensīvi darbojas tavā jutīgākajā vietā, liec noprast, ka to izbaudi, un lai turpina.

[apic=8f3f7a328bd13.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Kunilings, Orālais, Sekss, Kļūdas, Seksā
...