Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Sievietes libido, vai kas palielina dzimumtieksmi?
Other user articles

Sievietes libido, vai kas palielina dzimumtieksmi?

6/10/2020 10:29
ievietoja
[b]Es domāju jebkurš vīrietis piekritīs, ka sievietes kaisli nosaka vairāki faktori, piemērām, grūtniecība, menopauze, vai pat depresija. [/b]

[b]Jo vairāk testosterona, jo augstāks libido. [/b]Tāpat, mēs zinām, ka šī hormona līmenis, sievietēs ir augstāks, nekā vīriešos. Fakts, ka jaunām meitenēm testosterona līmenis ir daudz augstāks , nekā tām, kas tuvu menopauzei. Attiecīgi, viņu dzimumtieksme ir daudz lielāka. Tāpēc, nav nekāds pārsteigums, ka vēlme pēc seksa ar gadiem izzūd.

[b]Seksualitātes uzplaukuma laiks.[/b] Vīriešu seksuālā apetīte uzplaukst 18 gadu vecumā, un pakāpeniski ar gadiem pazūd. Sievietēm ir pretēji, seksuālā tieksme parādās pēc 30 gadiem. Un tas nav nekāds pārsteigums, ņemot vērā, ka sievietes dzimumtieksmi ietekmē tādi faktori, kā ovulācija, grūtniecība , dzemdēšana, utt.

[b]Ēdiens, kas palielina dzimumtieksmi.[/b] Ir tik daudz rakstu un raidījumu par to, kādi produkti palielina dzimumtieksmi, bet zinātnieki apgalvo, ka tās ir pilnīgas muļķības. Ja vien jums ar partneri ideālais randiņš ietver austeres un šampanieti, citādi, tam visam nav nozīmes.
[b]
Pēc iespējas mazāk alkohola.[/b] Alkohols palīdz atslābināties un aizmirst par ikdienas problēmām. Bet tas noteikti nestimulē libido. Ir uzskats, ka nelielās devās, alkohols palīdz tikt pāri nemieram, bet neveicina dzimumtieksmi.
[b]
Attiecības starp dzimumtieksmi un ovulāciju.[/b] Estrogēna un testosterona augstais līmenis, liek sievietei justies seksīgi un iekārojamai. Nav nekāds noslēpums, ka šajā posmā, pat viskritiskākās sievietes jūtas skaistas, un šis skaistums tiek pamanīts no vīriešu puses.
[b]
Libido un grūtniecība[/b]. Ja sākotnēji var šķist, ka sieviete būdama stāvoklī, nedomā par seksu, tad tie ir maldi. Hormoni dara savu, un tā vietā, lai relaksētos, sievietes stāvoklī kļūst ļoti uzbudinātas.


[apic=546b4cce8aa54.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Libido, Sievietes, Seksīgi
...