Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Skarbs sekss
Other user articles

Skarbs sekss

22/07/2021 13:42
ievietoja
[b]Daži uzskata, ka skarbs sekss ir labs sekss. Ir cilvēki, kas nespēj iztēloties baudu bez matu paraušanas, skrāpēšanas, skarbiem momentiem un dziļas iekļuves. Šajā rakstā mēs pastāstīsim, kā skarbu seksu padarīt par kaut ko satriecošu, nevis nepatīkamu pieredzi.[/b]

[b]Runājiet[/b]
Skarbs sekss nebūs labs, ja seksa laikā nerunāsiet par savām vēlmēm. Neviens no mums nav telepāts, lai izlasītu domas. Ir pāri, kam ir laba ķīmija, un var paredzēt partnera/es vēlmes, bet tomēr ir labi, par tām runāt atklāti.

[b]Lūk, daži ieteikumi:[/b]
Sunīša poza – saķer viņu aiz matiem, un uzšauj pa dibenvaigiem;
Missionāru poza – sieviete var ieķerties vīrieša dibenvaigos un tos skarbāk satvert, var muguru nedaudz paskrāpēt.;
Jātnieces poza – vari ar rokām satvert partnera/es kaklu, un nedaudz stingrāk uz to uzpiest (maigi žņaudzot);
Izmantojiet seksa rotaļlietas (pletnes, roku dzelžus), tas palīdzēs piedot dzirksti seksā, un abi partneri būs apmierināti.
[b]
Izaugsme[/b]
Skarbs sekss var kļūt nomācošs, ja netiek mainīta attieksme un uzvedība. Ir jābūt dažādībai, izaugsmei. Pieskārieniem ir jākļūst skarbākiem, runām neķītrākām, utt. Tas viss notiks dabīgi, ja izbaudīsiet, to ko darāt. Ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību tam, kā jūties pēč šāda seksa. Ja pēcgarša ir nepatīkama, tad labāk to vairs nedarīt.
[b]
Nepārkāpiet robežas[/b]
Seksa laikā, gan sieviete, gan vīrietis var nejust robežas. Tāpēc, ir svarīgi, runāt par robežām. Ir svarīgi noteikt to, ko negribētu, lai sajūtas nebūtu nepatīkamas. Izaugsmei ir jābūt pakāpeniskai. Ir svarīgi sākt ar pērieniem, skrapējumiem, un lēnām pāriet uz BDSM. Iepazīstiet viens otru, ziniet viens otra vēlmes, un nosakiet robežas. Tā kaisle tiks kāpināta.
[b]
Eksperimentējiet[/b]
Kamēr netiek pārkāptas robežas, ir svarīgi ļauties momentam un savam/ai partnerim/ei. Kāpinoties baudai, izdari ko pārsteidzošu, bet ko tādu, kas pastiprina baudu, nevis to sabojā.

[apic=4024d9d828d15.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Bdsm, Skarbs, Sekss, Seksa, Rotaļas
...