Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Spēlītes ar sevi - laiks eksperimentiem
Other user articles

Spēlītes ar sevi - laiks eksperimentiem

17/08/2021 11:36
ievietoja
[b]Masturbācija ir lielisks veids kā noņemt stresu, bez partnera palīdzības. Tā ne tikai daudzveidosi seksuālo dzīvi, bet iepazīsi savu ķermeni labāk. Lai nu kā, pat spēlējoties ar sevi, var iestāties rutīna, tāpēc ir svarīgi to daudzveidot.
[/b]
Mēs visi zinām, ka seksa spēlītēs ar partneri, ir svarīgas erogēnās zonas. Masturbācijas laikā, galvenā koncentrēšanās ir uz dzimumorgāniem. Iesildoties, sāc ar mazāk jutīgām zonām. Izpēti visu savu ķermeni. Iespējams, atklāsi jaunas vēl neizpētītas sajūtas. Labāka sava ķermeņa pārzināšana, palīdz sasniegt augstākus baudas līmeņus. Pēc tam, šajās zināšanās varēsi dalīties ar savu partneri.

Labs veids, kā dažādot masturbēšanu, ir ņemt talkā seksa rotaļlietas. Pamēģini dažādas rotaļlietas, eksperimentē ar tām. Vibrators stimulē ne tikai dzimumorgānus, bet arī erogēnās zonas, kā krūtsgalus. Lai izbaudītu dažādas sajūtas, paliec vibratoru zem auksta vai karsta ūdens. Izmēģini, masturbatorus, anālās rotaļas, prostatas masierus vai vibratorus, lai stimulētu ķermeņa erogēnās zonas.

Maini pozas. Parasti cilvēki masturbē guļot uz muguras vai sēžot. Pamaini kaut ko. Pamēģini masturbēt stāvot, tupot, guļot uz vēderu, utt. Iespējams, fiziski nejutīsi atšķirību, bet emocionāli gan.

Pasūti erotisko spa. Masturbē vannasistabā – pamēģini dušas uzgali. Radi romantisku atmosfēru – putas, sveces, mūzika. Kurš teica, ka būt pašai ar sevi nevar būt romantiski?
Spēlējoties ar sevi, aizņemies idejas no pāru rotaļām. Masturbē ar aizvērtām acīm, izmanto ledus kubiņus, vēro sevi spogulī. Pamēģini masturbēt publiskā vietā (bet tā, lai neviens nepamana). Nebaidies eksperimentēt.

Masturbējiet kopā. Ja domājat, ka masturbēšana ir domāta vienam, tā domāt ir maldīgi. Pamēģiniet kopā ar partneri. Ticiet, tas ir aizraujoši! Vērot, kā partneris masturbē, ir uzbudinoši. Vēl viens veids – seksīgi dejot, kamēr partneris/e masturbē. Tā var izbaudīt intimitāti, pat neesot viens otram blakus. Pamēģiniet caur web kameru vai runājot pa telefonu.

[apic=d3e82a95aaf29.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...