Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Striptīzs mīļotajam
Other user articles

Striptīzs mīļotajam

16/04/2021 13:21
ievietoja
[b]Kaisles pārņemti mēs mēdza viens otram lēkt virsū, neko īpašu negaidot. Bet varbūt vajag piebremzēt, un pakāpeniski audzēt seksuālo uzbudinājumu?[/b]

Tu vari iekvēlināt savu mīļoto, ne tikai ar kailu ķermeni. Jo mazliet noslēpumainības, izraisa lielāku interesi. Erotiska deja vai striptīzs, rada noslēpumainību, kaisli un uzbudinājumu. Ir skaidrs, ka jebkurš vīrietis izkustu sievietes priekšā, ja viņa sniegtu seksīgu deju. Lūk, daži ieteikumi iesācējiem:
[b]
Erotiskas drēbes.[/b] Nopērc uzbudinošu apakšveļu, ar tava vīrieša mīļāko krāsu. Protams, ņemot vērā, ka būs jākustās, apakšveļai vajag būt arī ērtai. Vīrieši mīl acīm. Tāpēc, uzmanību pievērsoša apakšveļa, erotiskā dejā, ir ļoti svarīgi.
[b]
Pareizā vide.[/b] Radi romantisku atmofēru – tumšs apgaismojums, piemērām, sveces. Ļauj iekārtoties mīļotajam, un baudīt skatu.
[b]
Mūzika.[/b] Izvēlēties pareizo mūziku, ir grūts uzdevums. Ja dejosi striptīzu pirmo reizi, izvēlies nomierinošu, patīkamu melodiju, lai neradītu nepatīkamu satraukumu.
[b]
Roku kustība[/b]. Dejas laikā, neaizmirsti par roku kustību. Neizvairies sev pieskarties – kaklam, atslēgas kaulam, vai kakla apgabalam. Fokusējies uz mīļoto. Kad pieskaries sev, neaizmirsti lūkoties partnera acīs. Tāpat, neaizmirsti sniegt glāstus arī viņam. Maigi pieskaries viņa ķermenim, kaklam, atlaidies uz viņa krūtīm, pagriez galvu un noskūpsti.

[b]Saglabā acu kontaktu.[/b] Acu kontakts uzkurinās atmosfēru, tāpēc centies to darīt cik bieži vien vari.
[b]
Dibens.[/b] Daudz filmas ir uzņemtas, raksti uzrakstīti, par to, kā seksīgi kustināt dibenu. Vīrieši to dievina! Seksīgi kustini gurnus, un tavs partneris nespēs tev pretoties.

[apic=450da30d96781.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...