Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Top 3 noslēpumi, kā palīdzēt sievietei sasniegt...
Other user articles

Top 3 noslēpumi, kā palīdzēt sievietei sasniegt orgasmu

3/11/2022 18:09
ievietoja
[b]Lai palīdzētu sievietei sasniegt orgasmu, ir mazliet jāpieprot pornogrāfiskas prasmes. Atslēga ir priekšspēlē, un divu vietu stimulēšana, līdz orgasma sasniegšanai.[/b]

Un nav nemaz tik grūti, saprast, kādās pozās var sasniegt orgasmu. (Mājiens: Misionāru poza, nav viena no tām!)


[b]1. Pavadi vairāk laika priekšspēlē[/b]

Iespējams, tu jau gribi lekt virsū, līdzko viņa paskatās, bet daudzām sievietēm vajag daudz uzmanības, gan fiziskas, gan emocionālas. Tāpēc, priekšspēle ir ļoti svarīga!

Nezini ar ko sākt? Sāc ar šiem trīs ieteikumiem.

Pamatfails

Atslēga, ir uzsvars uz “spēli” priekšspēlē. Nekas nav jāsasteidz vai jāuzskata par obligātu uzdevumu. Patiesībā, priekšspēli var sakt jau vairākas stundas pirms paša seksa, un katra papildus minūte viņu pietuvinās orgasmam. Lūk, daži ieteikumi, kas palīdzēs jums abiem noskaņoties.

• [b]Stimulē viņu garīgi.[/b] Sievietei garīgā stimulācija ir tikpat svarīga, kā fiziskā. Neķītra sarakste vai zvans pa telefonu, iedarbinās viņas iztēli. Sveces, svaigi ziedi, un atbilstoša mūzika radīs erotisku atmosfēru.
[b]
• Maigi pieskaries. [/b]Rūpes par viņu, var veicināt seksuālo spriedzi, kas palīdzēs tālākiem notikumiem. Samīļo viņu, turi viņas roku, vai pieskaries gurniem. Vienlaicīgi skūpstot un stimulējot viņas erogēnās zonas, novedīs pie orgasma. (Mājiens: krūtis arī ir erogēnā zona, bet ne vienīgās! Glāsti viņas muguru un gurnus. Pamēģini pamasēt viņas galvu.)
[b]
• Pārnes skūpstīšanos nākamajā līmenī.[/b] Skūpstīšanās ir ļoti svarīga priekšspēlē. Atrodi jaunas vietas, kur nokūpstīt, izņemot lūpas. Piemērām, mugura, kakls, pleci.
[b]
• Neaizmirsti sarunāties.[/b] Sievietēm patīk klausīties, un dzirdēt cik lieliskas ir.

[b]2. Zini viņas saldos punktus[/b]

Ir divas vietas, kas ir ļoti svarīgas uz sieviešu ķermeņa, lai sasniegtu orgasmu. Lūk, kā šīs vietas stimulēt.

[b]• Klitors.[/b] Šis mazais orgāns sastāv no daudz maziem nervu galiņiem, un atrodas kaunuma lūpu augšgalā. Klitoru ieskauj nedaudz ādas, lai tas netiktu nepārtraukti stimulēts. Tāpēc, ar saviem pieskārieniem un laizīšanu vari to stimulēt. Līdzko viņa būs uzbudināta cepurīte atvilksies, un klitors izvirzīsies.

[b]• G-punkts.[/b] Šis punkts atrodas vagīnas iekšpusē. Tas ir nervu kamols, kas atrodas vagīnas iekšējā, augšējā daļā. Lai atrastu G-punktu, maigi ievadi savu pirkstu viņas vagīnā, ar plaukstu uz augšu, un pirkstu savelkot uz augšu. Daudzām sievietēm patīk, ka tiek stimulēts tieši G-punkts, turpretīm citām, nevisai patīk, ka tik liels spiediens tiek veikts uz jutīgiem apgabaliem.
[b]
3. Izmēģini sievietēm draudzīgās seksa pozas
[/b]
[b]• Sieviete augšpusē.[/b] Šajā pozā vislabāk var stimulēt G-punktu. Viņa pat var apvienot abu orgānu, arī klitora stimulāciju.

[b]• No aizmugures.[/b] Šajā pozā var lieliski stimulēt G-punktu, ja gribās arī klitoru, tad jānāk palīgā ar roku.

[b]• Sēdus.[/b] Iesēdies partnerim klēpī. Tādējādi, būs dziļāka iekļuve, un lieliski varēs stimulēt klitoru. Un protams, pati intimitāte, atrodoties tik tuvu viens otram.

Vai pamanīji, ka šeit nav pieminēta misionāru poza? Ir grūti stimulēt klitoru, ja vīrietis ir augšpusē. Arī G-punkta stimulācija ir ļoti sarežģīta.

[apic=d45cb2720e3d8.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...