Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Tu esi iekarsusi, viņš ir iekarsis, laiks ir uz...
Other user articles

Tu esi iekarsusi, viņš ir iekarsis, laiks ir uzkarsis

7/08/2023 17:51
ievietoja
[b]Vasara ir laiks, kas liek mums un mūsu ādai justies labi, kas veicina romantisku noskaņojumu. Ja gribās atvēsināties, kā to darīt droši un seksīgi:[/b]

[b]Niršana.[/b] Jā, ārā ir vājprātā karsti, bet nav ieteicams ar seksu nodarboties baseina, ezerā vai citās dabīgajās ūdenstilpnēs. Baktērijas vai ķīmija var kairināt organismu. Labāk ieejiet atvēsinošā dušā.

[b]Pirms saullēkta/saulrieta.[/b] Dienas ir garākas un siltākas, tāpēc ilgāk uzturamies laukā. Vislabāk to darīt ka gaiss ir kļuvis vēsāks. Atrast kādu romantisku vietu, kur labi pavadīt laiku.

[b] “Ice, ice baby”.[/b] Karstākajā vasaras dienā ledus kubiņi ir kaisles slepenais ierocis. Lēnām slidini pa muguru, kamēr tas izskūst. Lielisks veids kā atvēsināt organismu, bet iekarsēt vēlmi pēc seksa.
[b]
Kad telts ir tieš laikā.[/b] Ja ir pārāk karsti, lai gulētu gultā, dodaties ārā. Uzceliet to pagalmā, vai dodaties kaut kur pie dabas. Izbaudiet mēnesgaismu un zvaigznes. Ja nav iespēja doties pie dabas, izklājat matraci uz balkona un izbaudiet vēsumu.

[apic=5f42cbe6ce0eb.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Ārā, Pie, Dabas, Vēsumā
...