Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Vai manas seksuālās fantāzijas ir normālas?
Other user articles

Vai manas seksuālās fantāzijas ir normālas?

2/03/2023 14:56
ievietoja
[b]Vai tu kādreiz guli gultā, domājot par to, kā būtu sekss publiski? Vai varbūt tu sapņo par neķītrībām ar kolēģi.[/b]

Daudzi no mums fantazē par seksu neatkarīgi no tā, vai mūsu fantāzijas ir par grupveida seksu vai mežonīgu mīcīšanos ar slavenībām, vai taustekļu briesmoņa savaldīšanu (hentai) vai jebko citu. Seksuālās fantāzijas ir erotiskas domas, idejas vai attēli, kas tevi aizrauj, un vienīgais ierobežojums tavām seksuālajām fantāzijām patiešām ir tava iztēle.

Bet kas notiek, ja tavas fantāzijas ir ārpus jebkādiem seksuālajiem scenārijiem, kurus mēs parasti redzam plašsaziņas līdzekļos, ko interpretē pavisam citādāk? Galu galā mēs dzīvojam kultūrā, kurā ir diezgan labi izveidotas seksa normas. Piemēram, cisdzimuma heteroseksuāliem pāriem ir izplatīta vēlme, ka sieviete būs pakļāvīgāka un vīrietis būs dominējošāks attiecībā uz seksu. Bet ir pilnīgi normāli un pareizi, ja ifantāzijas, mēdz neatbilst sabiedrības normām.
[b]
Ko darīt, ja ar manām fantāzijām kaut kas nav kārtībā?[/b]

Daži cilvēki izjūt kaunu vai satraukumu par savām seksuālajām fantāzijām. Tevi satrauc, ka tavam seksuālajam partnerim tas šķitīs dīvaini, vai ka tu tiksi noraidīts/a, daloties savās visdziļākajās fantāzijās. Tu varētu uztraukties par to, kā tavas fantāzijas varētu atspoguļot tevi kā cilvēku.

Tavām fantāzijām nav nekādas vainas, lai kādas tās arī būtu! Tās burtiski ir tikai domas. Visas seksuālās fantāzijas ir piemērotas neatkarīgi no tā, cik atšķirīgas vai neērtas tās var būt. Un tev nekad nav jārīkojas saskaņā ar savām seksuālajām fantāzijām, ja tu to nevēlies! Daži scenāriji mūsu galvās var būt diezgan traki, tomēr tas nenozīmē, ka mēs tos gribam realizēt dzīvē. Pats fakts, ka kaut kas ir tabu vai ir pretrunā ar tavu morāli un vērtībām, var būt tas, kas padara to tik pievilcīgu!

Ja tev šķiet, ka tavas fantāzijas ir satraucošas vai traucē ikdienas dzīvei, vai arī uzskati, ka tas varētu nodarīt pāri tev vai kādam citam, konsultējies ar terapeitu.

[b]Vai man vajadzētu dalīties savās seksuālajās fantāzijās ar savu partneri/iem?[/b]

Galu galā tu vari izvēlēties, dalīties savās seksuālajās fantāzijās ar kādu citu. Lēmums dalīties savās fantāzijās var būt biedējošs. Tu vari sajusties neaizsargāti vai pakļauti. Bet, kā saka, "ar aizvērtu muti nepaēdīsi". Izmanto iespēju dalīties ar kādu, tas var radīt patīkamu pieredzi, kā arī iespēju kļūt tuvākiem, gan fiziski, gan emocionāli. Nemaz nerunājot par to, ka, daloties savās vēlmēs, arī partneris jutīsies brīvaks, izklāstot savas fantāzijas.

Ir svarīgi izpētīt savas fantāzijas kopā ar partneri, bet pastāv risks, ka viņš varētu nedalīties ar savām fantāzijām vai nevēlēties īstenot tavas — un tas ir pilnīgi normāli! Tas ir katra individuāls lēmums, ko vēlas darīt gultā. Bet, ja tavs/a partneris/e tevi nosoda, apsmej, iespējams, viņš/a nav tavs/a īsais/ā.


[apic=eae9f6ead0270.jpg][/apic]


[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Seksa, Fantāzijas, Vēlmes
...