Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Vai mans loceklis ir normāls?
Other user articles

Vai mans loceklis ir normāls?

6/11/2023 17:18
ievietoja
[b]Nav tāda lieta, kā “normāls”[/b]

Varbūt tavs loceklis neizskatās, kā tie, ko rāda porno, bet tu to izmanto un izbaudi seksa un masturbācijas laikā.

Tas ir gluži tāpat, kā mūsu ķermeņi neizskatās pēc Marvel filmu tēliem. Vai tas neļauj man valkāt pārāk pieguļošu Kapteiņa Amerikas t-kreklu, kas neko neslēpj? Pie velna, nē. Šis ir mans ķermenis: tas darbojas šobrīd un darbosies arī turpmāk, ja es par to rūpēšos. Tāpat kā man nav cita ķermeņa pie kā atgriezties, tā ir arī ar dzimumlocekli: neatkarīgi no tā, cik tas ir normāls, kamēr tas darbojas, nekam citam nav nozīmes.

Atšķirība starp dzimumlocekļiem ir tik nenozīmīga, ka vissvarīgākais faktors ir dzimumlocekļa veselība, kas attiecas arī uz vispārējo labsajūtu.
[b]
Izmērs[/b]

Dzimumlocekļa “parastais” izmērs (normāls šeit nozīmē “statistiski vidējs”) erektā stāvoklī ir 13,12 cm garumā un 9,31 cm apkārtmērā. Visticamāk,tu ietilpsti šajā grupā. Un nav nozīmes, pat ja tavs loceklis ir lielāks vai mazāks, kā šeit norādīts, viss ir atkarīgs no tā, kā to pielieto.
[b]
Krāsa[/b]

Līdzīgi kā scenārijam “paklājs, kas atbilst aizkariem”, tava dzimumlocekļa krāsa var atšķirties, taču vairumā gadījumu tā ir tāda pati vai līdzīga tavai ādas krāsai. Dzimumloceklis var izskatīties tumšāks vai brūnāks par kopējo ādas krāsu, taču tas var iegūt arī gaišāku vai sārtāku nokrāsu.

Ja tavs dzimumloceklis ir bijis tādā pašā krāsā cik ilgi vien atceries, tad viss ir kārtībā.. Tomēr, ja sāk parādīties jaunas nokrāsas, piemēram, aptumšota vieta vai ādas laukums, tev vajadzētu griezties pie dermatologa, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā.
[b]
Izskats un sajūtas[/b]

Nevienam nav pilnīgi gluds, porcelānam līdzīgs dzimumloceklis. Tiem visiem ir izciļņi, kas mēdz būt matu folikuli, kas izvirzīti cauri jūsu vārpstas plānajai ādai. Šos folikulu izciļņus atradīsi netālu no vārpstas pamatnes, un, ja vien tie nav pietūkuši, sāpīgi vai jebkādā veidā kairināti, tie ir pilnīgi normāla parasta dzimumlocekļa iezīme.

Jauni puiši, redzot, ka uz viņu dzimumlocekļa galvas veidojas sīki izciļņi, var satraukties. Tos sauc par dzimumlocekļa papulām, un tā ir normāla parādība un nav nekas seksuālit transmisīvs. Tie sastopami aptuveni 25% vīriešu, padarot tos par diezgan izplatītu dzimumlocekļa pazīmi.

[b]Priekšāda[/b]

Sarunas par “apgraizīts” vai tomēr “neapgraizīts”, ir bezjēdzīgas. Vai labāk būt apgraizītam? Vai pilnībā neskarts dzimumloceklis spēj just varāk? To lemt katram pašam un partnerei.

[apic=a41fbb3869513.jpg][/apic]


[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Dzimumloceklis, Locekļa, Izmērs
...