Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Vīriešu un sieviešu dažādie pieskārieni
Other user articles

Vīriešu un sieviešu dažādie pieskārieni

16/05/2023 09:28
ievietoja
[b]Kā jau pamanīji, vīriešu un sieviešu ķermeņi ir atšķirīgi.

Gan ārēji, gan iekšēji, gan kā tie strādā.

Runājot par to, kā mums patīk pieskarties, mēs arī esam diezgan atšķirīgi.

Tam ir iemesli, piemēram, kā mūsu ķermenis ir savienots ar vadiem, sievietes magnētiski un vīrieši elektriski, mums tikai jāiemācās tos izmantot. [/b]
[b]
Sievietes ķermenis [/b]

Sievietes ķermenis ir magnētisks savā enerģijā, piesaistot visas sajūtas, lai veidotu augstu seksuālās intensitātes līmeni, uz kādu viņa ir spējīga. Viņas seksualitāte ir veidota no daudziem slāņiem, un laika gaitā viņa tikai kļūst labāka. Viņas ķermenis darbojas no ārpuses uz iekšu, no galvas augšdaļas un no pirkstu galiem un kāju pirkstu galiem līdz centram.

Pieskaroties sievietei, jūs sākat no ārpuses un lēnām virzāties uz centru. Iedomājieties, ka viņai ir bikini, un tās daļas, ko sedz bikini, ir tur, kur jūs pieskaraties pašās beigās. Glāstīšana mazāk pamanāmās vietās, piemēram, viņas seja, kakla aizmugure, priekšpuse, rokas, pēdas, augšstilbu iekšpuse un sēžamvieta, tas viss palielina viņas seksuālo uguni.

Pieskarieties viņas krūtīm un viņas seksuālajam centram - viņas Yoni (sievietes dzimumorgānu ārējai un iekšējai daļai). Sāciet no ārpuses un virzieties iekšā. Pieskaroties viņas krūtīm, jūs sākat no ārpuses, turot visu krūti rokā, tad lēnām glāstiet līdz tās virsotnei, krūtsgalam. Ar viņas Yoni jūs sākat ārpusē ar viņas vēderu, augšstilbiem un kaunuma zonu. Pēc tam pārejiet uz viņas starpenumu (starp maksts un anālo atveri), ārējām lūpām, iekšējām lūpām, klitoram, pēc tam pārvietojieties iekšā. Iekšpusē jūs sākat pie viņas ieejas un, ja vēlaties, pārejiet uz G-punktu.

Ar laiku sieviete spēj sasniegt augstus svētlaimes stāvokļus, kur relaksācija, bauda un mīlestība saplūst vienā. Viņa spēj gūt orgasmus daudzās dažādās vietās, daudzkārt, pat savā sirdī un dvēselē. Sasniedzot šo augstāko punktu, sieviete spēj ejakulēt— dzidru, saldu smaržojošu šķidrumu, kas izdalās no prostatas dziedzera caur urīnizvadkanālu, ar orgasmu vai bez tā. Ejakulācijas daudzums var būt no dažiem ml līdz pat vairākām tasītēm.

Sievietes seksuālā enerģija ir magnētiska, pievilcīga un negatīva. Mīlēšanās to pārvērš pozitīvā, tāpēc pēc seksa sievietei bieži ir enerģijas pārpalikums, kuru viņa vēlas izlādēt, ar sarunām vai citām darbībām. Viņas seksuālā enerģija ir bezgalīga, kad viņa ir pilnībā pamodusies.

[b]Vīrieša ķermenis[/b]

Tradicionāli vīrieša seksualitāte tiek uzskatīta tikpat vienkārša kā mikroviļņu krāsns – 2-3 minūtes un viņš ir galā, ejakulācijas orgasms ir viņa pieredzes virsotne. Vīrietim sekss un mīlestība ir pilnīgi atsevišķi. Vīrieša seksuālā enerģija ir elektriska, pozitīva un izlādējoša.

Faktiski viņš spēj sasniegt tādu pašu seksuālo intensitāti kā sieviete. Viņam var būt gan pilna ķermeņa bauda, gan orgasms, pat nejūtot mājienu par erekciju vai nepieciešamību pēc ejakulācijas, lai gan, visticamāk, viņš to vēl nezina.

Pieskaroties vīrieša ķermenim, jūs sākat ar viņa seksuālo centru - viņa dzimumlocekli vai Lingama (gaismas zizlis - jā, puiši, jums starp kājām ir gaismas zobens!). Jūs sākat no viņa centra un aiciniet viņu izplatīt savu seksuālo baudu pa visu pārējo ķermeni, nevis palikt un tikt atbrīvotam no šejienes. Jūs viņam palīdzat, glāstot ar roku pārejot viņa ķermenim, aicinot viņa sajūtām un uzmanībai sekot, vienlaikus turot otru roku uz viņa Lingama, uz viņa seksuālā spēka centra. Sākot ar centru, viņš var atslābināties, atvērties un izvērsties, redzot, ka viņam nav jāgaida tie daži mirkļi beigās, lai gūtu prieku.

Šādā veidā sazinoties ar savu seksa centru, viņš jūt, ka viņam ir atļauja brīvāk dalīties ar savu sirdi, ka viņam nav vajadzības to turēt atsevišķi un aizsargāt. Tas viņam sniedz sava ķermeņa pieredzi, kas nav piepildīta ar spriedzi un primāro vajadzību atbrīvoties. Atgādinot viņam ka vajag dziļi un pilnībā elpot, viņa bauda izplatīsies caur ķermeni.

Vīrieša mīlēšanās pārveido viņa elektrisko enerģiju par negatīvu, un tāpēc tas viņam var būt nogurdinoši, jo viņš pastāvīgi izlādē to no sava ķermeņa. Tantriskā stila mīlēšanās, kas liek viņam virzīt enerģiju uz augšu pa ķermeni, ļauj viņam uzlādēt ķermeni un saglabāt to ejakulācijas laikā, kas ir atjaunojošs ceļš.

[apic=f7c7864785e82.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...