Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Diskusijas

Citu lietotāju diskusijas

Vai vajag nodarboties ar seksu pludmalē?

23/05/2024 14:46
ievietoja
[dpic=547dfc6e8404e.jpg][/dpic]

[b]Sekss pludmalē ir pārvērtēts. Tā ir viena no tām lietām, kas, manuprāt, vidusskolā visiem šķiet ļoti romantiska. Tad lielākā daļa no mums izaug, un sekss vairs nav abstrakta lieta, par ko mēs domājam, un mēs to vienreiz izmēģinām, pirms saprotam, ka tas nav tā vērts. [/b]

Pludmale ir romantiska vieta. Viļņu šalkas, saulriets, okeāns vai ezers stiepjas līdz bezgalībai… Nopūta. Skatīšanās acīs, sapņošana par maigi apgaismotām seksa ainām un maigiem skūpstiem. Tomēr, ja jums ir bijis sekss, tad jūs zināt, ka sekss ir daudz vairāk nekā maigi skūpsti, un ka lietas var kļūt nedaudz skarbākas un pikantākas. Lai gan jūs varētu iedomāties kaislīgu ripināšanos pa mīkstajām smiltīm, kad mēness lūkojas pāri kāpām, realitāte vairāk atgādina smilšainas plaisas un negaidītus kukaiņu uzbrukumus.

Tātad, ja jūs sapņojat par seksu pludmalē kā romantisku starpspēli, es saku, dariet to! Bet noteikti ņemiet vērā šīs astoņas lietas, pirms dodaties kāpās.

[b]1. Jūs atradīsiet smiltis tur, kur nekad agrāk nav bijušas smiltis[/b]

Kā piemēram maksts, vai dibens. Atgriežoties no pludmales, ilgu laiku šķiet ka visur berž?

[b]2. Berze[/b]

Ja jūs nevēlaties nodarboties ar seksu ar smilšpapīru, iespējams, sekss pludmalē nebūs tas labākais variants. Jo tieši tas notiek, ja makstī iekļūst smiltis.
[b]
3. Paņemiet līdzi segu[/b]

Sega noteikti var palīdzēt ar iepriekš minētajām smilšu problēmām vietās, kur tām nevajadzētu iekļūt. Patiesībā, labāk nedariet to, ja jums nav segas. Ja nopietni, smiltis ir pārāk traucējošas un rupjas.
[b]
4. Pat ja jūs tos nevarat redzēt, ir dzīvnieki[/b]

Smilšu blusas. Krabji. Pludmale ir pilna ar maziem dzīvniekiem, kuri būs: 1) dusmīgi par to, ka jūs viņiem traucējat, vai 2) ļoti satriekti, ka atkailināsiet viņiem tik daudz ādas. Katrā ziņā tā nav ideāla seksa situācija.
[b]
5. Tas, iespējams, ir nelikumīgi[/b]

Ja vien jūs neatrodaties savā privātajā pludmalē, sekss publiski ir aizliegts. Un jā, tas joprojām ir publiski pieejams, ja to darāt naktī. Tāpēc, ja plānojat to darīt pludmalē, atrodiet vietu, kas ir nomaļa vai paslēpta aiz kāpām, ja nevēlaties lai policisti jūs iztraucētu, vai vēl ļaunāk, jūs apcietinātu.

[b]6. Uzmanies no viļņiem![/b]

Tie var piezagties! Ja atrodaties pie okeāna, labāk uzmanieties, to cik tālu no jums ieplūst ūdens. Nekas tā nemazina karstumu, kā kā ledus auksta sālsūdens šļakatas uz jums.
[b]
7. Notīrīties ir ļoti vienkārši[/b]

Viss, kas jums jādara, ir jālec ūdenī! Gatavs!


[b]Sekojiet mums FB lapā [/b][url="https://www.facebook.com/Ofici%C4%81lais-ClubXlv-blogs-352519088470172/"]Officiālais ClubX.lv blogs[/url]

[b]Seksa sludinājumi Latvijā [/b][url="https://www.xlist.lv/"]Xlist.lv[/url]
...