NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
11 lietas, no kurām izvairīties gultā
Other user articles

11 lietas, no kurām izvairīties gultā

29/04/2020 15:19
[b]Lai attiecībās būtu kvalitatīvs sekss, ir svarīgi paturēt prātā lietas, ko nevajadzētu darīt gultā.[/b]

Tādu grāmatu, kā “Sex with the past”, “69 other things You should never do again” , utt., autore Yvonne K. Fulbright, nosauca lietas, ko vajadzētu katram atcerēties, veiksmīgai seksa dzīvei.

Saskaņā ar autori, lielākie “NĒ” ir:
[b]
1. Necenties izjust īpašus orgasmus, bet izjūti savu.[/b]

Tā vietā, lai visu savu enerģiju izlietotu G-punkta, klitora un vairākkārtēju orgasmu iegušanā, atslābinies, un atrodi savu baudas punktu. Nav jāuztraucas par to, kas ir visiem, bet gan atrodi to, kas ir tikai tev.

[b]2. Nekad nerunā par bijušajām attiecībām.[/b]

Ļoti necienīgi, un noteikti noskaņas bojātājs, būtu stāsti par vecajām labajām dienām, it sevišķi, ja tās tev ir bijušas ar citu partneri. Svarīgi ir koncentrēties uz tagadni, un to padarīt maksimāli iespaidīgu.
[b]
3. Neļauj seksam kļūt par rutīnu.
[/b]
Ir labi, ja ir regulārs sekss. Bet diemžēl, pārāk biežs sekss noved līdz rutīnai, un garlaicībai gultā. Tāpēc, lai temperaments nekur nezustu, ir svarīgi izmēģināt jaunas lietas, un nebaidīties no eksperimentiem.

[b]4. Neesi kā baļķis[/b]

Liela problēma, ar ko nākas saskarties gan vīriešiem, gan sievietēm, ir nespēja improvizēt seksā. Visvairāk sūdzību ir par pasīvo kustēšanos. Lielāka daļa cilvēku grib aktīvus ar izdomu partnerus, lai sekss būtu aizraujošs, nevis aiz garlaicības aizmigt.
[b]
5. Nevajag atkārtoti dzīvot kopā vai aprecēties.[/b]

Iespējams, ne bez iemesla pirmajā reizē jūsu ceļi šķīrās. Iespējams, jūs mīlat viens otru, bet nesaderība un dusmas ņem virsroku. Šajā gadījumā, labāk neatskatīties, bet virzīties uz priekšu, uz daudz veiksmīgāku nākotni.

[b]6. Neaizraujies ar alkoholu un naksnīgām izklaidēm.[/b]

Netēlo to, kas neesi, labāk atklāj savu patieso būtību, jau pašā sākumā. Bet neaizraujies, lai neatstātu sliktu iespaidu. Alkoholu lieto minimāli, jo ka ne kā, tas iespaido tavu libido. Vairāk, ka pāris glāzes, var radīt erekcijas problēmas vīriešiem, bet sievietei – vaginālo sausumu. Pats par sevi, pārmērīga alkohola lietošana var veicināt neadekvātu rīcību.

[b]7. Nekad nesalīdzini sevi ar Victoria’s Secret modeli[/b]

Ir muļķīgi domāt, ka šīs kalsnās podium modeles, ir standarts, pēc kura būtu jāvērtē citas sievietes. Katra sieviete ir unikāla, un tas viņu padara seksīgu. Pietiek vien ar skaistu smaidu, lai liktu atplaukt citu sirdīm.

[b]8. Neuzticies visam ko raksta žurnālos[/b]

Rakstīto žurnālos uztveriet kā ieteikumus, vai vienkārši, uztveriet to kā joku. Bet nekad nevadaties pēc tā, kas rakstīts, jo to kas vienam der, otram var radīt problēmas.
[b]
9. Nekad pirms sekss neejat dušā.[/b]

Ir uzskats, ka dušošanās nav veselīga vagīnai. Tā iznīcina vagīnas ķīmisko sastāvu, un palielina iekaisuma risku vai citas veselības problēmas.

[b]10. Nemēģiniet sarežģītas Kamasutra pozas, ja vien neesat ļoti lokani.
[/b]
Ar seksu ir janodarbojas pozas, kas ir komfortablas.

[b]11. Neklausies, ja kāds kritizē tavu seksualitāti.
[/b]
Tev iesaka ievietot krūts implantus? Kāda smejas par tava locekļa lielumu? Ko darīt? Vislabāk ignorēt, vai dzēlīgi atbildēt.

[apic=389c9a5cab2ce.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
2020/05/10 02:13
Nepielaut ka seks ir vienreiz nedela.
...