NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
13 noslēpumi, ko vajag zināt katram pārim
Other user articles

13 noslēpumi, ko vajag zināt katram pārim

7/10/2020 11:25
[b]Vienu dienu, degam akislē, jau citu, par seksu pat negribam domāt. Dažkārt, kad pāri ir ilgtoši kopā, sekss kļūst mehānisks. Lūk, daži noslēpumi, kas palīdzēs atjaunot kaisli attiecībās. [/b]

[b]1. Sekss nav tikai izbrauciens, bet…[/b]

Jauks izskats, var palielināt uzbudinājumu.

[b]2. Uzmanība palielina kaisli[/b]

Šis punkts īpaši attiecas uz pāriem, kas jau ilgstoši ir kopā. Neuztveriet viens otru par pašsaprotamiem. Novērtējiet partnera pūles, un paši cenšaties, kaut ko darīt partnera labā. Pat vismazākais nieciņš, būs tā vērts.
[b]
3. Sekss var kļūt vienmuļš[/b]

Nebaidaties izmēģināt kaut ko jaunu. Neesat pasīvi. Pamēģiniet jaunu pozu, lomu spēles vai seksa rotaļlietas. Uzņemies iniciatīvu.

[b]4. Runājiet par seksu, jo tas ir seksīgi[/b]

Kas var būt vēl intīmāk, kā runas par seksu? Tas palīdz saprast partnera cerības, un izpaust savas vēlmes. Šāda veida komunikācija, padara partnerus ciešākus.

[b]5. Esat noslēpumaini[/b]

Neizrādi savam partnerim nepārtraukti savu kailo ķermeni. Jo vēlāk tas vairs nebūs nekas aizraujošs. Viegli nosegts ķermenis, ir daudz seksīgāks, nekā pilnīgi kails.

[b]6. Neizvairies no misionāru pozas[/b]

Cilvēki, ir vienīgie, kas var nodarboties ar seksu, skatoties viens otram acīs. Izmanto to! Bet neaizmirsti arī par citām, jo daudzveidībā ir spēks.

[b]7. Fantazējiet[/b]

Esot darbā, domā par otro pusīti. Iztēlojies, kā jūs nodarbojaties ar seksu. Iztēle, noteikti, uzbudinās.

[b]8. Sekss padara laimīgus[/b]

Atceries, ka sekss nav pienākums, vai dāvana otrai pusītei. Seksam ir jāsniedz bauda. Ja sekss tev nesniedz baudu, meklē iemeslus, un risini tos.

[b]9. Sievietei un vīrietim ir dažāda attieksme pret seksu[/b]

Ir tāds teiciens, ka sievietes mīl ar ausīm, bet vīrieši ar acīm. Bet abiem kopīgs, ir vēlme, lai viņu iegribas tiek izpildītas.

[b]10. Nodarbojies ar seksu, pēc pāris glāzītēm alkohola[/b]

Pāri atzīst, ka labākais sekss ir, pēc alkohola lietošanas. Protams, alkohols palīdz atslābināties, un ļauties dažādām fantāzijām, ko būdami skaidrā nesaņemtos piepildīt. Bet, ar alkoholu nedrīkst pārspīlēt, jo var rasties problēmas ar erekciju.

[b]11. Apģērba novilkšana ir seksīga[/b]

Tev nav jāģērbjas, kā striptīzdejotājai, un jāpasniedz ar šovu, bet pāris erotiskas drēbes, skapī noderētu.
[b]
12. Priekšspēle ir ļoti svarīga[/b]

Citiem vārdiem sakot, labs starts, ir puse no labas cīnas. Protams, ļoti uzbudināti partneri, piedzīvo lielisku seksu arī bez priekšspēles.

[b]13. Īsta mīla var būt kaislīga[/b]

Ir kļūdaini apgalvot, ka ilgstoši esot kopā, kaisle izzūd. Protams, to vajag turēt tonusā, bet patiesa mīla, nespēj noplakt.

[apic=99209c7ed7e43.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...