NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
3 pozas, kas pārvērtīs viņu par seksa verdzeni
Other user articles

3 pozas, kas pārvērtīs viņu par seksa verdzeni

20/04/2020 17:28
[b]Kas var būt labāks par orgasmu? Nekas! Klitora stimulācija nav iespējama bez mazākās baudas, bet vaginālais orgasms, var prasīt piepūli. Mēs iesakām pamēģināt 3 seksas pozas, kurās noteikti nebūsiet vīlušies, bet gan noteikti gribēsiet atkārtot.
[/b]
Sieviešu orgasma apgabals ietver sevī iekšējo un ārējo vagīnu. Ārējā sevī ietver klitoru, un kas līdzīgs ir iekšējā, piem., G punkts. Tāpēc, ir ļoti svarīgi atrast pzou, kur loceklis, vislabāk var sasniegt šo stimulācijas apgabalu. Ritms un intensivitāte ir ļoti svarīga.

Mēs iesakām izmēģināt šīs 3 pozas:

[b]
1. Nepareizā misionāra poza[/b]

Tā ir tāda, kā uzlabota misionāra poza. Sievietēm tā patīk, jo ir provokatīva un ļoti intīma, ne tikai dēļ dzimumorgānu tuvā stāvokļa, bet gan dēļ iespējas lūkoties acīs. Tas var šķist neķītri, bet tas jūs uzbudinās vēl vairāk. Un galvenais, viņa dzimumloceklis būs tieši tur, kur tev vajag. Sākam:

1). Sieviete zem dibena novieto divus spilvenus (tā, lai seksa laikā nejauši tos kaut kur neatsit).

2) Vīrietis tuvojas no priekšas, apliek sievietes kājas aiz muguras, un paceļ uz saviem pleciem (iespējams, pati poza radīs sasprindzinājuma sajūtu, un pats loceklis būs stingrāks , bet iekļuves dziļums no tā nemainīsies).

Šo pozu var izmēģināt arī pie dabas, bet mīkstie spilveni zem dibena un iespēja atliekties, ļaus pilnībā izbaudīt un relaksēties.

Uzsāc lēnām. Lai vagīna pilnībā sakļauj tavu locekli. Mazliet paķircini, ieliekot un izvelkot locekļa galviņu. Jo galu galā, tu nonāksi līdz intensivitātei, pie kuras negribēsies apstāties, un beigt laimīgi.

Ieteikumi viņam: Jaunu pozu izmēģināšana, var būt ļoti uzbudinoša, tāpēc, lai paildzinātu aktu, varat nedaudz piebremzēt. Ilgākai un stiprākai erekcijai, izmanto locekļa riņķus, lubrikantu, kas paildzina dzimumaktu. Tabletes, ko var iegādāties specializētos interneta veikalos, bet uzmanīgi jāizlasa instrukcija, pirms to lietošanas.

! Galvenais, lai šajā pozā justos ērti.

[b]2. Lēkāšana uz dzimumlocekli[/b]

Lēkāšana uz vīrieša locekli, ir sievietes vajadzība, jo tādējādi tiek stimulēta vaginālā priekšējā sieniņa. Šai pozai ir labāk izmantot krēslu nevis gultu. Piemērām, viņš ieguļus ir apsēdies uz krēsla. Viņa tupus uz viņa, un maigi uztupjoties uz viņa locekli, veikt seksa kustības. Šī poza ļauj sievietei kontrolēt situāciju un izbaudīt dziļāku iekļūšanu.

Ieteikumi abiem: Šādā pozā ir viegli piekļūt G-punkta apgabaliem. Šādai pozai var izvēlēties seksa šūpoles, tas dos papildus asumiņu.

[b]
3. Sunīšu poza[/b]

5 minūtes, un tava dāma būs sasniegusi lielo “O” . Viņa notupusies četrāpus, pavēršot skatu augšup (novietojusi savus elkoņus uz spilvena, un zem viņas vēdera var palikt vēl divus, trīs spilvenus). Tavs uzdevums ir apmierināt viņu.

Ieteikumi viņam un viņai: Šī poza jau ir kļuvusi par klasiku. Iespējams, jūs jau esat profi šajā pozā, bet visam var pievienot nelielu daļu daudzveidības. Izmantojiet klitora stimulatoru. Stiprās vibrācijas uz klitora un dzimumlocekļa vadīšana vagīnā vienlaicīgi, noteikti pamodinās kaimiņus.

Neaprakstāmas sajūtas būs, ja tavs partneris, ne tikai apmierinās tevi vagināli, stimulējot klitoru, bet gan izmantojot anālās tapas, vai pat kādu anālo vibratoru, lielākai stimulācijai.

[apic=8b566bb0ce9bf.jpg][/apic]

Uz priekšu! Izbaudat lielisku orgasmu!

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...