NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
3 vietas, kur nodarboties ar seksu mājās
Other user articles

3 vietas, kur nodarboties ar seksu mājās

28/02/2020 14:15
[b]Sekss gultā ar laiku kļūst garlaicīgs, un katrs pāris meklē ko jaunu un aizraujošu. Ne vienmēr ir iespeja izkļūt no mājas, lai dotos uz viesnīcu, vai kādu citu vietu, tāpēc alternatīva ir jāmekle mājās.[/b]

3 vietas, kur mājās izmēģināt seksu.

[b]1. Paklājs[/b]

Ideāli, ja paklājs ir tīrs un mīksts. Vīrietis ir apsēdies uz paklāja lotusa pozā (ar taisnu muguru un sakrustotām kājām)un sieviete uzsēžas viņam virsū. Šis ir veids kā maksimāli cieši sakļauties vienam ar otru. Šāda veida sekss nav domāts ātram orgasmam, tāpēc, ja gribat izbaudīt garu dzimumaktu, šī poza ir domāta jums.

[b]2. Loga palodze[/b]

Sieviete sēž uz loga palodzes, un uzliek savas rokas uz partnera. Vīrietis apskauj un iekļūst sievietē no priekšas. Palodzes augstums un ķermeņa leņķis, sniegs lielisku iespēju sasniegt orgasmu. Tāpat, ir vairāki veidi, kā nodarboties ar seksu uz loga palodzes. Kā viens no tiem, sunīša stilā, kur vīrietis uzliekot rokas uz palodzes, iekļūst sievietē no aizmugures.

[b]3. Starp durvīm[/b]

Sieviete novieto savas rokas uz durvju rāmja, un vīrietis pieiet klāt no aizmugures. Šī poza ir lieliska, jo iekļuve ir dziļa. Sī poza, ļauj vīrietim izbaudīt pilnu skatu uz sievietes lielisko augumu.

Māja ir lieliska vieta, kur izpausties, ir jāļaujas savai fantāzijai!

[apic=d4fc0b6962d7f.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...