NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
5 dīvaini iemesli seksam
Other user articles

5 dīvaini iemesli seksam

7/04/2021 13:58
[b]Sekss ir dzīves lielākā bauda. Bet orgasms, kaisle un seksuālā tieksme, nav vienīgais iemesls, kāpēc nodarbojas ar seksu. Parunāsim par iemesliem, kāpēc sievietes nodarbojas ar seksu?
Kā izrādās, ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc sievietes nodarbojas ar seksu. Un viņas to dara, ne tikai mīlestības un kaisles dēļ. [/b]

[b]Iemesls Nr.1:[/b] Vēlme skūpstīties. Skūpsts ir kaisles, pieķeršanās, mīlestības, cieņas un pateicības zīme. Daudzās kultūrās, skūpstam ir dziļas tradīcijas. Bet ja mēs to aplūkojam, kā vienkāršu skūpstu – tā ir vajadzība pēc otras personas. Neviens neapstrīda skūpsta svarīgumu uz lūpām, un sievietēm, tas ir īpaši svarīgi. Zinātnieki ir atklājuši, ka sievietes ļoti labi un izteikti atceras savu pirmo skūpstu. Tāpēc, ir ļoti svarīgi, sievietes skūpstīt. Un ja šis skūpsts būs lielisks, viņa alks pēc vēl un vēl.
[b]
Iemesls Nr. 2:[/b] Pienākuma sajūta. “Pildi savus sievas pienākumus!”, ir populārs teiciens, ne tikai filmās. Protams, tas vairāk asociējams ar senākiem laikiem, ne tik ļoti ar moderniem, bet tomēr, būtība ir saglabājusies tāpati. Iespējams, vīrietis to nesaka, bet sieviete to zina pati. Un sievietes, zina, kā panākt to, lai piepildītu savas vēlmes.
[b]
Iemesls Nr. 3:[/b] Tu kaut ko vēlies. Protams, sievietes ļoti labi apzinās, cik vīrieši var kļūt dusmīgi bez seksa. Un cik ļoti laimīgs vīrietis ir pēc orālā seksa. Sievietes zina kā to izmantot savā labā, tādējādi iegūstot visu, ko sirds kāro. No vienkāršas atļauja tikties ar draugiem līdz dārgām lietām, kā smaržas, dārglietas, gadžeti un pat mašīnas. Bet nedrīkstam piemirst, ka vīrieši zina šīs viltības, un prot tās izmantot arī savā labā.

[b]Iemesls Nr. 4:[/b] Līdzjūtība. Nav noslēpums, ka sievietes ziedojas aiz žēluma, un tas ir dziļi psiholoģiski. Jau no bērnības, meitenēm tiek maksāts par līdzjūtību un žēlsirdību, ko vīrieši parasti arī izmanto. Itīpaši, ja runājam par pavisām jaunām meitenēm, kurām nav stingra nostāja un neprot petikt NĒ.

[b]Iemesls Nr. 5:[/b] Aiz pateicības. Statistika rāda, ka 10% sieviešu visā pasaulē, ar seksu nodarbojas aiz pateicības. Psihologi iesaka ateicību nejaukt ar spēju maksāt par sevi. Sieviete var izdabāt vīrietim par kafiju un picas šķēli. Bet ne vienmēr tas ir tāpēc, ka pati to nevar atļauties. Tas norāda uz vīrieša labo toni, uz ko grūti neatbildēt ar pateicību. Galu galā, sievietēm patīk džentelmeņi.

[apic=a219f825e2462.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...