NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
5 veidi, kā pateikt mīļotajam par savām seksuāl...
Other user articles

5 veidi, kā pateikt mīļotajam par savām seksuālajām vēlmēm

28/09/2020 13:58
[b]Augšā, lejā, pa labi, pa kreisi…. Ļoti vienkārši vārdi, bet tik grūti izrunājami. Vēl jo grūtāk, tieši pateikt partnerim/ei to, kas tev patīk. Prasme, runāt par savām vēlmēm, neparādās uzreiz. Bet ar maziem soļiem, varam sasniegt lielus sapņus. [/b]

Ja iepriekš neesat komunicējuši par to, kas notiek gultā, ar laiku, jautājums “Kas tev patīk?”pazudīs. Tāpēc, visu nāksies ņemt paša/s rokās.

[b]1. Runā angliski[/b]

Tas nenozīmē, ka jālec ārā no gultas, un jāmeklē vārdnīca. Vien paskatoties, kādu porno filmu, varēs atrast sev tīkamāko leksiku.

[b]2. Raksti vēstules[/b]

… vai pārrunā savas seksuālās vēlmes caur Skype. To varētu saukt par nelielu priekšspēli. Tādējādi, tev tiek dots laiks, lai izdomātu atbildi. Un galu galā, komunkācijas laikā, var paņemt pārtraukumu. Tāpat, var pievienot arī kādās intīmas bildes.
[b]
3. Izvēlies īsto brīdi[/b]

Izvēlies brīdi, kad veikt šādu sarunu. Sarunu nav vēlams veikt seksa laikā, un noteikti ne pēc seksa. Lai uzkurinātu, to vēlams darīt pirms seksa, bet izvēloties īsto laiku un vietu.

[b]4. Slavē par labiem darbiem[/b]

Tā vietā, lai norādītu uz viņa/s kļūdām seksa laikā, labāk paslavē par to, ko dara labi, un kas tev patīk. Motivācija, liks viņam/ai vēl vairāk censties, bet nosodījums, bojās vēlmi un noskaņojumu.

[b]5. Neesi pārāk nopietns/a[/b]

Tā nav nopietna saruna, bet vienkārša vēlmju atklāšana. Nepadari to par nopietnu tēmu, bet gan proti par to pajokot. Vislabāk šādu sarunu sākt ar nelielu flirtu. Un galvenais, atceries, ka humors, nav tas pats, kas sarkasms.

Ja gultā notiek, kas tāds, kas tevi neapmierina, neklusē, bet runā par to. Nedomā, ka cilvēkiem, kas viens otru mīl, viss ir jāpaciešs, vai jāprot nolasīt partnera domas. Tas ir mīts! Tikai un vienīgi komunicējot, attiecības var kļūt labākas!

Ja tev nav orgasma, tas nenozīmē, ka tas ir normāli, jo esi atšķirīga. Tas nozīmē tikai to, ka ir daudz pie kā piestrādāt attiecībās.

[apic=1f6e24b808712.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...