NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
6 vietas, kur nodarboties ar seksu pavasarī
Other user articles

6 vietas, kur nodarboties ar seksu pavasarī

8/06/2022 18:10
[b]Palielinoties temperatūrai, putniņi sāk čivināt, noskaņojums kļūst neķītrāks. Tāpēc, vajag meklēt vietas, kur izpausties. Ziema pārāk ilgi ir noturējusi mūs iekštelpās. Tagad, kad mums ir iespēja baudīt svaigo gaisu, izdevību nedrīkst palaist garām. [/b]
[b]
1. Uz balkona vai jumta[/b]
Neatkarīgi no tā, vai tas ir balkons, vai jumta stūrīts, kuram ir piekļuve. Katram ir kāda vieta, kur iziet un ieelpot svaigu gaisu. Protams, sniegā neiesi atsaldēt savu kailo dibenu, bet siltumā un saulītē, tieši laikā.

Iespējams, daudzīvokļu māju balkons nav tas pievilcīgākais, bet toties agstums piedod savu asumu. Esiet diskrēti, lai kaimiņi jūs nepamana vai nesadzird. Jums nav āra piekļuves? Atver logu, izliecies pa to, pamēģiniet doggy style.

[b]2. Teltī[/b]
Ja tev patīk pavadīt laiku pie dabas, kempingā, tad telts būs īstā izvēle. Bet vispirms uzceliet telti, pirms ķeraties pie lietas. Jo meža dzīvnieki un insekti, mieru neliks. Radiet noskaņu – iededziet ugunskuru, uzcepiet zefīrus. Noskaņa jūs satuvinās.
[b]
3. Uz grīdas[/b]
Seksam uz grīdas piemīt kaut as kaislīgs. Ja nespējat tikt līdz gultai, tad tam ir jābūt uz grīdas. Nav diezko ērti, bet var izlīdzēties ar spilvenu. Ideāli, ja grīda ir apsildāma, jo uz aukstas grīdas nav patīkami.
[b]
4. Uz laivas[/b]
Jūties mazliet slinks? Izmanto laivas pozitīvās puses. Vai kādreiz esi mēģinājis laivā nostāties? Tā ļoti šūpojas. Atliek vien kārtīgi iekārtoties un ļauties straumei. Būs arī ko atcerēties.
[b]
5. Pārgājienā[/b]
Vasarā pārgājienu takas ir pārpildītas ar cilvēkiem. Pavasarī toties iespējas kādu satikt ir mazāk. Ne tikai sekss pats par sevi būs aizraujošs, bet jūs būsiet izveidojuši paši savu seksa trasi. Galvenais, paņemiet līdz ūdeni, lai veldzētu slāpes.
[b]
6. Kāzās[/b]
Kāzu sezona ir sākusies. Līgava nav vienīgā laimīgā tajā dienā. Tu esi uzcirties/usies, izdzerti pāris dzērieni, un visapkārt mīlestība virmo. Ja esi ar partneri, nakts noteikti beigsies ar laimīgam beigām. Ja esi viens/a tad iespējams atradīsi jaunu partneri izklaidēm.

[apic=3235390512923.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...