NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
7 ieteikumi karstam seksam
Other user articles

7 ieteikumi karstam seksam

4/02/2021 17:12
[b]Sekss var būt garlaicīgs tiem, kam mīlestība ir mehāniska, un nav vēlmes pēc intimitātes. Sekss ar būt tik dažāds, ja dalaties savās fantāzijās.[/b]

Vissvarīgākais, ir pašpārliecinātība. Uzdrošinies savam partnerim/ei pastāstīt par savām vēlmēm.
Bet vari vadīties pēc šiem 7 ieteikumiem, karstam seksam. Šeit nav nekā sarežģīta. Sāc lasīt, un spēlēties!

[b]Sekss ar rokudzelžiem/acu aizsēju[/b]

Šis ir perfekts veids, kā kontrolēt un pakļaut. Varbūt sākotnēji šī ideja var šķists smieklīga, bet līdzko, to darīsiet, pavērsies pavisam citas perspektīvas. Ir tik uzbudinoši, kad izskaties neķītri un seksīgi.

Aucu aizsējs ir otra atribūtika, ko var izmantot. Azsien viņam/ai acis, un liec trīsām pārskriet pār ķermeni. Pat ja seksa laikā jums nebūs acu kontakts, saikne būs ļoti cieša. Tā ir pavisam cita pieredze.

[b]Sekss dušā[/b]

Pieļauju, ka daudzi ar seksu nodarbojas dušā. Tas ir ļoti ērti, kaut vai no ekonomiskās puses (jūs ietaupāt ūdeni, jo mazgājaties kopā) un nesmirdat pēc sviedriem.

[b]Skarbs sekss[/b]

Esiet nedaudz agresīvi – mazliet cīņas, maigi kodieni. Izmantojiet pletni, un uz maiņām, kontrolējiet viens otru. Tu būsi pārsteigts/a par partnera otro pusi.

[b]Sekss viņas baudai[/b]

Bieži vien sievietes nav nemaz tik viegli uzbudināt. Attiecīgi, ir nepieciešama ilgāka priekšspēle. Vai arī, sekss, kur viss ir domāts viņas baudai. Ļaujies, lai partneris tevi aplaimo.

[b]Sekss viņa baudai[/b]

Dažkārt, vīriešiem ir nepieciešama lielāka uzmanībā, kā sievietēm. Jebkurās attiecībās ir nepieciešama daudzveidība, bet pārmaiņus, lai vīrietis tiek lutināts. Pārrunā ar partneri, ko viņš vēlas, un izpildi to. Šis ir brīdis, kad vari būt egoists!
[b]
Spontāns ātrums[/b]

Seksu ne vienmēr var izplānot. Bet varat būt spontāni – ātri pirms darba – vai uzreiz, kā pieceļaties no rīta.
[b]
Masāža un sekss[/b]

Ja tu dievini masāžas, tad zini, ka labakās, ir tās, ar “laimīgām beigām”. Masē viņa/as muguru, plecus, kājas un nobeidzat to visu ar seksu. Papildināt to visu varat ar aromātiskām eļļām, kas radīs papildus noskaņu.

[apic=66778711daef2.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...