НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Articles

Статьи
»
Vitamīni labākai erekcijai
Статьи других пользователей

Vitamīni labākai erekcijai

9/05/2022 18:07
с помощью
[b]Erekcijas disfunkcija ir daļa no vīrieša dzīves, ar ko nākas cīnīties. Vīrietim, vispārīgi ir jādomā par sava dzimumlocekļa veselību un erekcijas kvalitātes uzlabošanu.[/b]

Par erekcijas disfunkciju var uzskatīt – nespēja sasniegt erekciju, vai nespēja sasniegt erekciju, īpašos gadījumos, izņemot seksa laikā. Trešā pazīme - ir erekcija, bet dzimumloceklis nav pietiekami stingrs, lai varētu nodarboties ar seksu.

Protams, ir zāles, kas var palīdzēt, bet tās noteikti neuzlabos dzimumlocekļa erekciju ilgtermiņā. Ir iespējas, uzlabot dzimumlocekļa veselību kopumā.
[b]
D vitamīns[/b]
Jā, D vitamīns ir labs dzimumlocekļa veselībai. Kā izrādījās, vīriešiem, kam ir vairāk kā 30% D vitamīna deficīts, ir lielākas problēmas ar erekciju.

D vitamīna trūkums, ir plaši pazīstama problēma. D vitamīnu var saņemt ar tādiem produktiem, kā lasis vai tuncis, vai izvēlētos D vitamīna bagātus piena produktus.

[b]C vitamīns[/b]
Vitamīns C, ne tikai palīdz turēt pa gabalu tādas kaites, kā skorbuts, bet ir svarīgs arī asinsvadiem. Assinsvadu stāvoklis ir svarīgs, labai erekcijai. Vitamīns C ir pārpilns ar antioksidantiem, kas ražo tādu ķīmisku vielu, kā slāpekļa oksīdu un novērš tā zudumu. Slapekļa oksīds paplašina asinsvadus, kas sniedz labāku asins plūsmu organismā.

Vitamīns C tev nepalīdz sasniegt erekciju pa tiešo, bet asistē ķermeņa dabīgām funkcijām, lai tas notiktu. No rīta dzeriet apelsīna sulu, vai kādu ogu smūtiju, kas sniegs dienā nepieciešamo C vitamīna devu.

[b]B9 vitamīns[/b]
Iedzerot glāzi piena, apelsīna sulu vai apēdot sauju spinātu salātos, tu palielini B9 vitamīna devu organismā. B9 stimulē, jaunu asins šūnu veidošanos, kā arī, palīdz spermas ražošanā.
[b]
Uztura bagātinātāji[/b]
Lūk, daži uztura bagātinātāji, kas var uzlabot erekciju.
• Sarkanais žeņšeņs – būtiski palielina erekcijas funkciju.
• Arginīns – pārbagāts ar aminoskābēm, kas uzlabo asinsriti. Bet tā vietā, lai meklētu argīna uztura bagātinātājus, ēd arbūzu, kas ir bagāts ar argīnu.

[apic=856d2c66d46c7.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Kлючевые слова: Erekcija, Erekcijas, Disfuncija, Veselība, Seksa
...