Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Diskusijas

Citu lietotāju diskusijas

Kā kopā ar partneri izpētīt erotiskās fantāzijas?

13/05/2024 13:55
ievietoja
[dpic=aa5b7c26a175a.jpg][/dpic]
Jā, nē, saraksts ir metode, kā izpētīt savas erotiskās intereses un dalīties tajās ar savu partneri. Ar tās palīdzību jūs varat pateikt, ko jūs vēlētos izmēģināt, ko jūs jau esat izmantojis un uzskatāt par labu, kā izjust prieku un kam jūs principiāli nepiekrītat.

Tas ir piemērots gan pārim ilgstošās attiecībās, gan mīļotājiem, kurus saista tikai sekss. Galu galā viņi abi var justies nedaudz kautrīgi apspriest savas erotiskās fantāzijas.

Ideālā pasaulē partneri sazinās viens ar otru cieņpilni un atklāti, atzīstot vajadzības un skaidri nosakot robežas, taču reālajā dzīvē tas bieži vien tā nav. Kauns, iekšējie tabu, aizvainojumi, nepārdomātas skarbas frāzes vai iztēles trūkums var likt krustu diskusijai par seksuālajām vēlmēm.

Rakstot un it īpaši saraksta veidā ir daudz vieglāk pārvarēt savu kautrību un pastāstīt par savām patiesajām vēlmēm. Saraksts parādīs veidus, kas abiem partneriem šķiet intriģējoši, un tajā pašā laikā samazinās diskomforts, kas otram partnerim neinteresē, un kas jums patīk.

Galu galā viena lieta ir redzēt uzrakstītu "Nē", bet pavisam cita - redzēt partnera sejā neapmierinātu izteiksmi, kad atklāti atzīstat savu vēlmi, vai dzirdēt kaut ko līdzīgu: "Tas ir pretīgi."

No otras puses, ir daudz vieglāk iezīmēt savas robežas un netikt ietekmētam no otra cilvēka. Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kuri baidās pateikt "nē", lai neaizvainotu savu partneri.

Kā pārbaudīt šo tehniku?

Vispirms izveidojiet garu seksuālo aktivitāšu, fetišu un tieksmju, aksesuāru, seksa rotaļlietu sarakstu. Šeit ir parauga saraksts, uz kuru varat atsaukties:
Anālais sekss.
Piesiešana - anālais sekss, kura laikā sieviete uzņemas iniciatīvu un iekļūst vīrieša tūplī, izmantojot siksnu.
Orālais sekss jeb kunilings.
Pirkstu spēle - dzimumorgānu un citu jutīgu zonu stimulēšana ar pirkstiem.
Erotiskas sarunas seksa laikā.
Sekssings — īsziņu sūtīšana, izmantojot nepārprotamas fotogrāfijas un seksuālas darbības imitēšana tekstā.
Video uzfilmēšana, kurā jūs nodarbojaties ar seksu.
Sekss trijatā - SSVvai VSS.
Grupveida sekss.
Sekss sabiedriskās vietās.
Savstarpēja masturbācija.
Sišana.
Košana.
Smakšana.
Verdzība (siešana).
Lomu spēles.
Sekss dabā.
Dubultā iekļūšana.
Erotiskā masāža.
Kopīga pornogrāfijas skatīšanās.
Vibratoru izmantošana.
Erekcijas gredzena izmantošana.
Spermas norīšana.
Ejakulācija uz partnera ķermeņa.
Dzimumakts menstruāciju laikā.
Spēle ar ēdienu.
Zelta lietus – urinēšana uz partnera ķermeņa vai mutē.
Urīna spēles - urinēšanas vērošana, urīna laizīšana no dzimumorgāniem, tā dzeršana.
Roku dzelžu lietošana.
Izmantojot Rimbo.
Cuckolding - partnera dzimumkontakta ar citu personu novērošana.

Aizpildiet sarakstu ar savām iespējām un pievienojiet vairāk informācijas. Piemēram, ja rakstāt "lomu spēli", norādiet, kādas lomas vēlētos izmēģināt, kādus apģērbus un aksesuārus tām izmantot.

Ja vēlaties gatavu sarakstu, varat izmēģināt šo. Mēs tajā esam iekļāvuši dažādas metodes un atstājuši vietu jūsu izvēlei.

Pēc tam atstājiet savus komentārus par katru punktu:
Jā – esmu mēģinājis vai gribu pamēģināt.
Nē - es nevēlos to izmēģināt.

Varbūt - interesē, bet vispirms vajag apspriest, iegūt vairāk informācijas vai mēģināt tikai īpašā situācijā.

Tikai fantāzijā - doma par to mani aizrauj, bet īstenībā es to nevēlos izmēģināt.
Labāk sarakstu aizpildīt un pierakstīt atsevišķi, lai ārējais izskats netraucētu paust savas patiesās vēlmes. Pēc tam kopā pārskatiet rezultātus un nosakiet līdzības.

Seksuālo fantāziju izpēte ir jautra un aizraujoša, taču neuzmanīgi vārdi var sāpināt. Tāpēc, apspriežot rezultātus, esiet atklāts, izrādiet empātiju un atturieties no komentāriem, kas varētu aizvainot jūsu partneri un likt viņam noslēgties.

Ja ir kāda prakse, kas jūs interesē, bet partnerim ir nepieņemama, cieniet viņa lēmumu un neuzstājieties, sakiet "tas būtu jautri", "tu vienkārši esi pārāk māņticīgs".

Un atcerieties, ka tas, ka jums patīk praksē, nenozīmē, ka jums tas ir jāizmēģina uzreiz. Sāciet ar kaut ko tādu, kas abiem partneriem liek justies pilnīgi komfortabli un nesamulsina, un pārējo varēsiet izdarīt vēlāk, kad būsiet tam gatavs.
...