Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Diskusijas

Citu lietotāju diskusijas

Sekss ar ieslēgtām gaismām, vai tomēr ar izslēgtām?

20/05/2024 17:17
ievietoja
[dpic=9c9d4bd2cea7a.jpg][/dpic]


[b]Iedomājieties savu ideālo seksa sesiju. Patiešām, aizveriet acis un padomājiet, no kā tieši tas sastāvētu. Tad sakiet man, vai tas ir dienas vidū, kad pa logiem ieplūst dabiska saules gaisma? Vai arī tas ir tumsas aizsegā, kad nevarat redzēt pat savu roku? Izrādās, ka 60 procenti cilvēku ar seksu labāk nodarbojas pie gaismas, bet pārējiem 40 procentiem patīk to darīt ar izslēgtu gaismu. Kurš esat no tiem jūs? [/b]
[b]

Gaismas ieslēgtas[/b]


Plusi: Redzēt vienam otra kailumu var būt vizuāli stimulējoši. Ja gaisma ir ieslēgta, jūs varat redzēt jebko un visu, kas var palīdzēt jums kļūt uzbudinātākiem.

Mīnusi: Ja neesat pilnībā apmierināts ar to, kā jūsu ķermenis izskatās seksa laikā, jūs varētu justies kā uzmanības centrā, kas izceļ jūsu trūkumus. Ja esat pārņemts ar negatīvo, ir gandrīz neiespējami izbaudīt pozitīvo, proti, orgasmus. Jūs varat pārvarēt ķermeņa nedrošību, tā vietā koncentrējoties uz to, kas jums un jūsu partnerim patīk jūsu ķermenī. Noskaņoties uz pozitīvo, jūs varēsit pārvarēt jebkādu kaunu vai kavēkļus, ko varētu izjust sava izskata dēļ.


[b]Gaismas izslēgtas[/b]


Plusi: Sveiki, maņu atņemšana! Vienu maņu pārtraukšana var palīdzēt uzlabot citas, tāpēc, ja jūs neko neredzat, jūs uzlabojat atlikušās sajūtas. Nav brīnums, ka tumsā daudz kas kļūst stimulējošāk! Turklāt tas ir lieliski, ja neesat pilnībā pārvarējis ķermeņa problēmas. Izslēgts apgaismojums var palīdzēt jums atbrīvoties un izvairīties no domām par savu fizisko izskatu.

Mīnusi: Dažreiz jūs vēlaties redzēt visu, ko jūs darāt. Šādos brīžos, darot to ar izslēgtām gaismām, jūs varat justies atdalīts no partnera, jo jūs palaižat garām šo aspektu.


Vai jums patīk sekss ar ieslēgtu vai izslēgtu gaismu?


[b]Sekojiet mums FB lapā [/b][url="https://www.facebook.com/Ofici%C4%81lais-ClubXlv-blogs-352519088470172/"]Officiālais ClubX.lv blogs[/url]

[b]Seksa sludinājumi Latvijā [/b][url="https://www.xlist.lv/"]Xlist.lv[/url]
...