Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Diskusijas

Orālais kaimiņam

29/05/2024 17:56
ievietoja
[dpic=04ff6dc5bc47d.jpg][/dpic]

Tikko pabeigusi vidusskolu un izbaudījusi slinkās vasaras dienas, es devos ārā sauļoties. Tā kā man nepatika iedeguma līnijas, es vienmēr sauļojos kaila. Man bija 18 gadu, es biju apdāvināta ar lielu dibenu un krūtīm, un ļoti lepojos ar savu ķermeni (joprojām esmu) un nebaidījos būt kailai. Lai nu kā, kaimiņienes vīrs, darot savus pagalma darbus, ar aizrautību lūkojās uz mani, kā sauļojos.

Kādu dienu izgāju sauļoties, kaimiņienes vīrs bija savā pagalmā, es viņam pamāju un sasveicinos ar roku, un viņš pamāja pretī. Es apgūlos savā nolaižamajā atpūtas krēslā un sāku smērēt savu sauļošanās losjonu. Ar acs kaktiņu redzu, ka kaimiņš mani vēro. Es pie sevis nodomāju: "Varbūt man vajadzētu lūgt, lai viņš man palīdz ar muguru." Es biju ļoti nervoza un gandrīz aptraku no šīs domas. Tas tomēr bija aizraujoši. Es nolēmu to darīt.

— Kaimiņ! es uzkliedzu.

"Jā-jā?" Viņš atbildēja.

"Vai jūs varētu man palīdzēt? Man vajag losjonu uz muguras."

Viņš bija apstulbis, bet lēnām gāja pāri, pārlecot pāri mazajam žogam, kas sadalīja mūsu pagalmus.

"Sveiki!" es jautri teicu. "Vai jūs varētu nosmērēt manu muguru, ja neiebilstat?"

"Jā, protams." Viņš atkārtoja.

Es attaisīju bikini siksniņu, dzirdēju, kā viņš izspiež losjonu no pudeles, un jutu, kā viņa rokas slīd uz augšu un uz leju pa manu muguru. Es jutos ļoti satraukta un atklāju, ka esmu mikla.

"Vai vari iesmērēt arī manu dibenu?"

"Protams." Viņš stostījās.

Viņš uzklāj losjonu, un es jūtu, kā viņa rokas glāsta manu dibenu, un tas mani arvien vairāk sajūsmināja. Tad pēkšņi viņš apstājās....

"Vai es varu jums kaut ko pastāstīt?" viņš jautāja. Es piecēlos, pavelkot savu dibenu atpakaļ un apsēdos viņam blakus.

"Protams" es atbildēju.

Viņš paņēma manu roku un uzlika uz kājstarpes. Es jutu, ka viņa loceklis kļuva arvien stingrāks.

"Mana sieva mani vairs neiepriecina. Vai varat lūdzu? Man to vajag."

Es viņam uzsmaidīju un palūdzu piecelties, nometos uz ceļiem un novilku viņa šortus un apakšbikses. Viņa loceklis bija apmēram 15 cm garš, stāvot taisni pie manas sejas. Es mazliet uzsitu pa viņa lockeli un ar mēli pakutināju viņa olas. Viņš skaļi vaidēja, un pēc tam es viņa locekli paņēmu mutē, un sāku to sūkāt.

"Paldies." Viņš teica vairākkārt. "Man tas tik ļoti bija vajadzīgs." Uzlikusi viņa roku uz manas galvas, es to sūkāju šurpu turpu, pārliecinoties, ka nekas no tā nepaliek neskarts.

Viņa elpošana kļuva ātrāka, es zināju, ka viņš drīz beigs. Es turpināju sūkāt. Viņš izdvesa lielu nopūtu un es sajutu, ka siltais, krēmīgais šķidrums iekļūst manā mutē, ko pēc tam noriju.

"Ak dieniņās!" viņš iesaucās. Es tikai paskatījos uz augšu, pasmaidīju. Viņš uzvilka bikses un devās atpakaļ savā pagalmā, un es turpināju sauļoties.
2024/07/14 18:11
Foršs stāstiņš! Tādai meičai ir potenciāls[f79]
...